Opinie klientów o Pamukkale i lot balonem

4.5 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Marta, Straszyn

Lot balonem niezapomniany choć Pamukkale widać już nieco zniszczone przez ruch turystyczny. Największym atutem był fakt iż wycieczka była w maju kiedy jeszcze nie ma ogromnego natężenia turystów.

5.0/6

Danuta, Reda

Hierapolis to wspaniałe miejsce, koniecznie trzeba tam być z wielu powodów: aby zobaczyć wapienne tarasy, starożytny amfiteatr, wschód słońca z bolonu. Za mało czasu aby dotrzeć do wszystkich miejsc , do które chciało by się dotrzeć.

4.0/6

ILONA, NOWY SĄCZ

Wspaniałe widoki. Piękne miejsca, które warto odwiedzić: Pamukkale, ruiny Hierapolis, starożytny teatr, jezioro Salda. Mam zastrzeżenia do organizacji wycieczki- rozkładanie balonu ponad godzine, sam przelot ok.40minut- spokojnie można już na koniec przyjechać rozkładania, bo stanie i patrzenie na biegających dookoła Panów z obsługi jest mało interesujące. Sam lot jest ciekawym doświadczeniem i wspaniałym przeżyciem. Śniadanie i obiad- koszmar- jeśli chodzi i o miejsce i o jakość jedzenia. Zwiedzanie Pamukkale- polecam. Kąpiel w basenie Kleopatry- żadna atrakcja, bardziej dla zabicia czasu. Prywatny pokaz w fabryce skór - jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem to ok. Nasza grupa nie była i niestety nie mogliśmy też tego punktu pominąć na trasie a tym bardziej przeznaczyć tego czasu na dłuży pobyt nad jeziorem Salda. Zdecydowanie można tam spędzić więcej czasu- fajne miejsce, ochłodzenie od upałów. Szkoda że tylko 40minut nad jeziorem.

4.0/6

Alina, ---

Atrakcje interesujące, choć dojazd był męczący i długi. Wycieczka na Pammukale i Herapolis raczej dla starszych osób biorąc pod uwagę charakter zwiedzania. Lot balonem bardzo spektakularny i widowiskowy. Jezioro Salda ładne, daje chwilę wytchnienia po zwiedzaniu