Opinie klientów o Perły Starożytnej Pamfilii

5.2 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jacek, Częstochowa

Perge jest bardzo ciekawym miejscem do odwiedzenia, doskonale zachowane ruiny miasta pozwalają łatwo sobie wyobrazić jak ono wyglądało w czasach swojej świetności. Amfiteatr w Aspendos, jako ciągle działający jest w bardzo dobrym stanie, warto też usłyszeć na własne uszy demonstrację jak dobrze rozchodził się dźwięk w tego typu obiektach. Park w wodospadami, to taki miły przerywnik w podróży, szczególnie jeśli jest gorąco, no i jest jeszcze jedna mini atrakcja po drodze ale nie wiem czy jest oficjalna, więc napiszę tylko że dotyczy również śladów bytności rzymian w tym rejonie.

6.0/6

Dariusz, Świdnica

Wspaniala😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀 dużo ciekawych miejsc zieleni roślinność zwierzeta

6.0/6

Anna, REMBERTÓW

warto było zobaczyć starożytne miasto Selge. Wrażenie do dzisiaj robi jego architektura, wielkość i rozmach w budowaniu. Amfiteatr w Aspendos równiez robi wrażenie swoją wielkością i tym jakwspaniale przetrwał do dzisiejszych czasów.

5.0/6

Andrzej, Czestochowa

Ciekawe miejsca również do zobaczeni z kawałkiem długiej historii w tle. Polecam również dla osób jako uzupełnienie zwiedzania Turcji (wycieczki objazdowe).