Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Chciałam serdecznie podziękować biuru Rainbow za zorganizowanie wspaniałej wycieczki fakultatywnej „Perły starożytnej Pamfilii” podczas mojego wakacyjnego pobytu w Turcji. Już dzień przed wycieczką otrzymałam od organizatora wiadomość z aktualną prognozą pogody oraz informacją o drobnej zmianie godziny zbiórki – bardzo miły gest i dowód na profesjonalne podejście do klienta. Autokar przyjechał punktualnie, był komfortowy i klimatyzowany, co przy tureckich temperaturach jest ogromnym plusem. Największe uznanie należy się jednak przewodnikowi – osoba z ogromną wiedzą, pasją i poczuciem humoru. Podczas całej trasy dzielił się z nami ciekawostkami nie tylko o odwiedzanych miejscach, ale też o samej Turcji – jej historii, kulturze, zwyczajach, codziennym życiu mieszkańców. Dzięki niemu ta wycieczka była czymś więcej niż tylko zwiedzaniem – była prawdziwą podróżą w czasie i głębszym poznaniem kraju, w którym spędzałam wakacje. Program był bardzo dobrze zaplanowany – ciekawy, różnorodny, bez pośpiechu. Było wystarczająco dużo czasu na zdjęcia, krótkie przerwy i nacieszenie się klimatem odwiedzanych miejsc. Czułam się zaopiekowana, a jednocześnie miałam przestrzeń, by chłonąć atmosferę tej wyjątkowej części Turcji. To była jedna z najlepszych wycieczek fakultatywnych, w jakich miałam okazję uczestniczyć. Dziękuję za profesjonalizm, świetną organizację i niezapomniane wspomnienia. Z pewnością polecę Rainbow znajomym i sama chętnie ponownie skorzystam z Waszej oferty!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam każdemu, kto pragnie zasmakować historii, Pan Maciej wspaniały przewodnik z ogromną wiedzą aż chce się go słuchać. Chwilę wytchnienia w ten gorący dzień znaleźliśmy przy wodospadzie- super wycieczka
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka fakultatywna „Perły Starożytnej Pamfilii” była jedną z ciekawszych atrakcji naszego pobytu w Turcji, mimo że nie wszystko przebiegło zgodnie z pierwotnym planem. Niestety, ze względu na pożar w jednym z regionów, organizatorzy musieli zmienić trasę wycieczki. Na szczęście trafiłyśmy na niesamowitą przewodniczkę, która w bardzo elastyczny i profesjonalny sposób zmodyfikowała program tak, że nadal mogłyśmy zobaczyć wiele pięknych i interesujących miejsc. Zamiast skupiać się tylko na tym, co nie wypaliło – skupiłyśmy się na tym, co udało się zobaczyć. I było tego naprawdę sporo! Spacerowałyśmy po starożytnych ruinach, podziwiałyśmy krajobrazy, zaglądałyśmy w zakamarki historii, które normalnie pewnie by nam umknęły. Dzięki zmianom program był nawet bardziej różnorodny, niż się spodziewałyśmy. Trzeba przyznać, że pogoda nie rozpieszczała – słońce prażyło od samego rana, a upał dawał się we znaki. Ale nawet mimo tego, przewodniczka potrafiła utrzymać naszą uwagę i zainteresowanie przez cały dzień. Opowiadała z pasją, ale też z poczuciem humoru – zarówno o historii starożytnej Pamfilii, jak i o współczesnej Turcji. Nie były to suche fakty, tylko prawdziwe, wciągające opowieści – o życiu codziennym, tradycjach, kuchni, języku, a nawet lokalnych ciekawostkach, których nie znajdzie się w żadnym przewodniku. To była jedna z tych wycieczek, które zostają w pamięci nie tylko przez miejsca, które się zobaczyło, ale też przez atmosferę, ludzi i sposób, w jaki to wszystko zostało opowiedziane. Chociaż wróciłyśmy do hotelu zmęczone, to z uśmiechami na twarzy, pełne wrażeń i z poczuciem, że naprawdę warto było jechać. Polecam każdemu, kto lubi łączyć odpoczynek z poznawaniem kultury i historii – nawet jeśli coś niespodziewanie się zmieni, dobre towarzystwo i dobra organizacja potrafią sprawić, że i tak będzie to piękna przygoda.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawy program, dobór atrakcji turystycznych super, godne polecenia , mieliśmy bardzo fajnego pilota z ogromną wiedzą.