Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Zielony Kanion

5.5/6 (130 opinii)
5.5/6
130 opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Kinga, --- 07.05.2024 | Termin pobytu kwiecień 2024

    Bardzo przyjemnie, rezydent ciekawie opowiadała:) cudne widoki, możliwość robienia zdjęć wypicia kawy na podkładzie statku,Przepyszne kozie lody chyba lepszych nie jadłam.Możliwosc popływania,obsługa statku b miła

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Aleksandra, --- 17.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Widoki zapierające dech w piersi. Rejs bardzo przyjemny tak jak cała wycieczka prowadzona przez Panią Alicję. Na statku można podziwiać widoki, robić zdjęcia, jest też Pan fotograf który robi profesjonalną sesję a na koniec przygotowuje wszystko w tematyczne ramki. Na końcu rejsu kąpiel w zielonym kanionie dla odważnych. Cała wycieczka uważam, że jest zaplanowana idealnie- jest czas na odpoczynek, zakupy w przydrożnym sklepie i obiad. Polecam! :)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Roksana, Ruda Śląska 24.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Wycieczka super! Mega widoki, super spędziliśmy rodzinnie czas. Nasza 3-letnia córka była zachwycona rejsem. Atmosfera na statku mocno przyjazna. Obsługa statku podobnie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Tadeusz, Radlin 05.10.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Zielony Kanion to sztucznie stworzone jezioro na rzece Manavgat i jedyna na świecie tama, po której pływają statki. Podczas wycieczki zobaczymy tą ogromną zaporę wodną mijając ją po trasie. Zapora mierzy 185m i jest jedną z najwyższych w Turcji. Cała wycieczka jest bardzo dobrze zorganizowana z napojami i wspaniałym obiadem nad jeziorem. Była też możliwość kąpieli w zimnej wodzie Zielonego Kanionu. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Duży Bazar gdzie można było kupić różne słodycze i tekstylia.