Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Wyspa Suluada - „tureckie Malediwy”

5.1/6 (51 opinii)
5.1/6
(51 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.0

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Ola 05.10.2024 | Termin pobytu październik 2024

    Raj na ziemi.. Przepiękne plażę z turkusowa woda i pięknymi plażami. Cudownie spędzony dzień i pełen relaks.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Marek, Skoki 28.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Wycieczka pod każdym względem warta zakupu. Na statku świetna atmosfera pełen relaks, zapomina się o życiu codziennym. Super ludzie, głośna muzyka na otwartym morzu. Dookoła przepiękne widoki skał, niebieskiej wody i statków plynacych za nami. Jedyny minus za brak polskiego komunikatu na statku ale był to mix językowy więc nie można narzekać

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Łukasz, Gliwice 17.10.2023 | Termin pobytu październik 2023

    Fajna wycieczka dla osób, które chcą spędzić trochę czasu na wodzie oraz móc do niej wskoczyć z pokładu statku. Dobra muzyka, smaczne jedzenie i sporo czasu na opalanie się podczas płynięcia

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Katarzyna, Warzymice 10.05.2026 | Termin pobytu maj 2026

    Dużo uczestników na jednej łodzi, nie dla wszystkich starczyło miejsca na pokładzie górnym na zewnątrz. Plus - dobry obiad. Minus - drogie napoje i lody na pokładzie. Biuro powinno sprawdzać jakie autokary podstawiają ich podwykonawcy, bez klimatyzacji.