Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo fajne widoki i naprawdę warto wybrać się na tą wycieczkę. Cała wycieczka przez przepiękny kanion z wodą w kolorze szmaragdu. A cała wycieczka zwienczona kąpielą w cej bajkowe wodzie. Bajecznie
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Absolutna rewelacja! Wycieczka za krótka, spokojnie można było dać przynajmniej pół godziny więcej czasu na pooddychanie i relaks w tym pięknym miejscu. Wycieczka za krótka w stosunku do ceny, nie chodziło o odchaczenie miejsca tylko o nacieszenie się nim.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo udana wycieczka, z pewnością polecimy każdemu kto chce się nieco zrelaksować i odpocząć od plażingu i baseningu :)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zielony Kanion przepiękny. "Wodospad" przereklamowany. Posiłek podczas wycieczki w podrzędnej restauracji Paradise