Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka fakultatywna Zielony Kanion była super, bardzo mocno polecam, jednakże nie pozdrawiam pani przewodnik, która nie ostrzegła przed nieodpowiednim dla nas jedzeniem przez co zle się czuliśmy.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam wyjazd na wycieczke do Zielonego Kanionu. Piękne widoki , rejs stateczkiem po zalewie robi duże wrażenie. Troszke krotka przerwa na kapiel , ale woda była jeszcze troszke chłodna. Ogólnie warto sie wybrac.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękne widoki- warto. Zielony kanion oczarował swoją naturą, zielenią, dzikością. Warte do zobaczenia.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo ładne widoki. Relaksujący rejs w pieknym otoczeniu natury . W trakcie rejsu można skorzystać z opcji orzeźwiającej kąpieli. Polecam