Udostępnij
Dodaj do ulubionych

Wycieczka Fakultatywna Snorkeling - podwodny świat Los Frailes

4.5/6 (1 opinia)

Opis wycieczki

Pilotangielski
Minimalny wiek6
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Podwodny świat Morza Karaibskiego

• Tajemniczy archipelag Los Frailes

• Kolorowe ryby, rafy i zatopione rzeźby

Opis

Poznaj podwodny świat Karaibów podczas snorkelingu! To wycieczka zarówno dla osób, które chcą zadebiutować w nurkowaniu, jak i dla certyfikowanych nurków. Popłyniemy łodzią motorową na bezludny i tajemniczy archipelag Los Frailes, którego wody skrywają kolorowe rafy koralowe i mnogość egzotycznych gatunków ryb. Po krótkim przeszkoleniu z anglojęzycznym instruktorem wyruszymy na odkrywanie podwodnego świata. Czekaja nas dwa snurkowania (z łodzi), podczas których odkryjemy karaibski świat podwodny. Polecamy wszystkim miłośnikom aktywnych wakacji!

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport busem/autokarem i rejs łodzią motorową

• Opiekę i szkolenie anglojęzycznego instruktora (w przypadku większej grupy turystom będzie towarzyszyć również polskojęzyczny pilot)

• Sprzęt do snorkelingu

• 2 zejścia do wody

• Obiad z rybą i napój

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: ok. 8:30-15:00

• Warto zabrać: ręcznik, kostium kąpielowy, krem z filtrem

• Obligatoryjnie prosimy o podanie rezydentowi swoich rozmiarów - wzrost, waga, numer buta - w celu dobrania odpowiedniego sprzętu nurkowego!

Odbiór o godz. 08:00
Za osobę369
738 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Inne atrakcje w okolicy

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

4.5/6

Piotr, Kraków 13.02.2025
Termin pobytu: styczeń 2025

Fajna wycieczka, płynie się bardzo szybka łódką motorową skakając przez wale a później w dwóch miejscach można oglądać rybki, na koniec kucharz przygotowuję wyśmienitą rybę którą wcześniej złowili. Minusy: Jacyś nierozważni państwo postanowili się spóźnić na umówioną godzinę - napisane jest jasno że trzeba być 10 min przed wyjazdem oraz że trzeba sprawdzić godzinę odjazdu dzień przed. Państwo narobili takiego kwasu że kierowca nie wiedzieć dlaczego zawrócił i wróciliśmy po nich tracą 40 min. Nawet nie przeprosili innych tylko wszyscy byli winni oprócz nich
Pokaż wszystkie opinie

Zostań w Wenezueli na dłużej