Opinie klientów o "Kiss the Stars" włoska nuta w mieście zachodzącego słońca

5.4 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Łucja, ---

SUPER IMPREZA.Gra świateł przedstawienie naszej przyszłości i miłości.Na koniec pokaz fajerwerków ładniejszy niż w Paryżu.Kolacja w eleganckiej restauracji z wspaniałymi daniami wietnamskimi.

6.0/6

Jolanta Beata, Miedziana

Niesamowite przeżycie, fantastyczna miejscówka, wart spędzić tam popołudnie i wieczór. Warto wybrać się z rodziną.

6.0/6

Ewa, Podłęże

Miasto ciekawe można chwilami poczuć Włoski klimat, a zwienczeniem tego wspaniałego popołudnia jest pokaz światła i dźwięku.

5.0/6

Ewa Alicja, Katowice

Włoska wioska w Wietnamie robi dosyć dziwne wrażenie. Końcowa stacja kolejki linowej, koloseum , gladiatorzy, rzymskie ruiny, amalfitańskie wybrzeże a z tyłu w tle wysokie budynki trochę jakby z Hongkongu. Miejsce chyba popularne jako tło do sesji zdjęciowych dla nowożeńców. O zachodzie słońca przepiękne widoki i fantastyczne zdjęcia. Kolacja w fajnym miejscu i na koniec spektakularny pokaz sztucznych ogni.