Opinie klientów o Kolejką linową i motorówką - poznaj 4 wyspy

5.2 /6
15 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Pawel Ireneusz, Tłuszcz

Rewelacja. To trzeba zobaczyć, tego nie da się opisać. Wyspy piękne jeszcze bez przesadnej komercji. Kolejka linowa to wspaniałe widoki i niezapomniane przeżycie.

6.0/6

Monika Barbara, ss

Świetne widoki miasteczko z którego rusza kolejka bajeczne choć nie zamieszkałe szkoda że nie było czasu tam pochodzić , fajna atrakcja pływanie motorówkami, wyspy z dużą liczbą osób odwiedzających więc o dzikich wyspach można zapomnieć ale za to fajna zabawa w wodnym parku i na atrakcji widokowej. Polecam

6.0/6

EWA ZUZANNA, Bukowsko

Ta wycieczka to strzał w dziesiątkę! Ogromnie nam się podobała. Na początku udaliśmy się do pięknego miasteczka An Thoi z którego wsiedliśmy na motorówki i na ich pokładzie odwiedzaliśmy kolejno 4 wyspy z przystankiem na snokreling. Wyspy się piękne, ładniejsze niż z pocztówek :) Na końcu dopłynęliśmy do wyspy kokosowej gdzie mieliśmy obiad i czas wolny w wodnym parku rozrywki. Super sprawa! Powrót odbywał się najdłuższą kolejką linową na świecie. Dużym plusem był towarzyszący nam fotograf, robił piękne zdjęcia :) Dzień pełen wrażeń, dobrej zabawy i pięknych widoków, serdecznie polecamy! :)

6.0/6

Zbigniew, Lubliniec

Wycieczka bardzo różnorodna, ciekawa, dynamiczna, wszystko doskonale zorganizowane i zgrane. Dobra pora, bo nie trzeba się wcześnie zrywać z łóżka :-) . Piękne plaże, piękne widoki, dużo czasu na odpoczynek podczas tej wycieczki. Fotograf bezpłatny, robi super foty, do których później dostaje się link. Warto!