Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Etna i Alcantara
5.5/6 (46 opinii)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wspaniała wycieczka. najpierw kolejka super wjazd na górę- tu można kupić pamiątki skosztować lokalnych produktów drinków itp później w wulkanologiem na górę.niezapomniana przygoda. alcantara również orzeźwiająca czysta woda w wąwozie - polecamy buty do wody zabrać.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka godna polecenia. Warto wybrać wyjazd kolejką i specjalnymi busami. Przepiękne widoki, spacer z wulkanologiem opowiadającym o Etnie. Osoby, które nie chcą wyjechać kolejką mogą samodzielnie pospacerować i podziwiać kratery Sylvestrii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka z której na pewno warto skorzystać. Nie wjezdzaliśmy jednak kolejką na Etnę, wchodzilismy sami i myslę że to był dobry wybór- widoki zacne :)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Etna - pani Gosia przywiozła nas tam jako pierwszych, bez kolejek. Był czas na foty jedzenie; koszt kolejka + busy chyba coś koło 80 euro na głowę. A i koniecznie zakryte buty i jak macie komin albo chustę to przewinąć przez usta i nos (tam po prostu unosi się pył) dla nas mało istotnie, ale dzieci czy osoby starsze, mogą chcieć to wiedzieć. Co do ubrania to wiatrówka i krótkie spodenki będą ok. Bo widziałem ludzi w kurtkach zimowych ;] Wieje owszem, ale bez przesady (koniec września byliśmy)