Opinie klientów o Capo Vaticano - Tropea-Pizzo Kalabria

5.4 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka Joanna, Warszawa

Bardzo udana propozycja spędzenia czasu poza hotelem , warto wybrać tą ofertę ... wyjazd z posiłkiem w cenie i wieloma atrakcjami . Polecam

6.0/6

Ewa, Siedlce

Bardzo spokojna i nie męcząca wycieczka, piękna Tropea, koniecznie proszę spróbować cebuli, ja do Polski przywiozłam tylko 3 kg!!!

5.0/6

Dariusz, ---

Warto poznać miasteczka w regionie, historię regionu, który jeszcze nie jest "zdeptany" przez turystów. Wycieczka spokojna, fajne widoki, można poznać klimat włoskich miasteczek, czas wolny na zwiedzanie, no i lody regionalne... Mogła być tańsza, biorąc pod uwagę że oprócz jazdy autokarem, obiadu było dużo wolnego czasu

4.5/6

AGATA ANNA, OSIEK NAD WISLA

Miła pani rezydent. Brakowało przewodnika który by nas oprowadził po Tropri i Pizzo. Za mały posiłek w godzinach lanczu.