Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Taormina - perła Sycylii

5.1/6 (37 opinii)
5.1/6
37 opinii
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    DOMINIKA, WARSZAWA 27.07.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Przepiękne miasto. Świetna kuchnia! Warto jechać na Sycylię! Z naszego hotelu była to wyprawa 3 godziny w jedną stronę - tak więc łącznie 6 godzin to podróż - wyjazd o 8:00 a powrót do hotelu parę minut po 18. W Taorminie jest się natomiast ok 3,5 godziny, w tym ok 2,5 godziny to czas wolny. Uważam, że w sytuacji gdy hotel jest w innej okolicy niż Pizzo nie ma sensu jechać na tę wycieczkę, gdyż w jedną stronę droga zajmuje wówczas 5,5 godziny.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    ANDRZEJ, ZDUNSKA WOLA 05.08.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Naprawdę fajna wycieczka, super organizacja. Fajnym przeżyciem jest przeprawa promem na Sycylię oraz widoki podczas jazdy autobusem. Podczas jazdy pilot wycieczki co chwile umilał nam czas wspaniałymi opowieściami o tym co warto zjeść, warto zobaczyć. Historię i znaczenie symboli. Sama Taormina wspaniała, jak również wycieczka po mieście. Polecamy zwiedzić również teatr grecki

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    34

    Monika, Kraków 25.10.2022

    Polecam z czystym sumieniem wycieczkę do Taorminy. Pilotka wycieczki mega pozytywna osoba, ma męża Włocha, więc opowiadała z pasją o Włoszech, o zwyczajach, tradycjach. Sama Taormina piękna, chwilę wytchnienia od upałów można było znaleźć w pobliskim parku z widokiem na morze. Przepiękna zieleń, klimatyczne miejsce. Na własną rękę można zwiedzać to miasteczko i wiesz, że nie zgubisz się.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Przemysław, Torun 13.08.2023 | Termin pobytu lipiec 2023

    Piękne włoskie miasteczko z widokiem na wulkan ETNA. Po drodze Messyna i Cieśnina Messyńska. Ładna powtórka z geografii. Samo miasteczko urokliwe, z pięknymi widokami z wysokich klifów. Do tego klimatyczne knajpeczki i dzień z głowy.