Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Positano i Amalfi - rejs promem i pobyt w obu miastach. Oba miasteczka przepiękne. Plan wycieczki bardzo dobrze zorganizowany. Zwiedzanie najpierw z przewodnikiem i naszym rezydentem panem Adrianem, potem czas wolny. W obu miastach po 3 godziny. Jeżeli jest się w Kampanii to trzeba tu być, nadmorskie perełki
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Byliśmy zachwyceni wycieczką do Positano i Amalfi – malownicze widoki, urokliwe uliczki i niezapomniany klimat włoskiego wybrzeża sprawiły, że był to jeden z najpiękniejszych dni naszego pobytu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo ciekawe i urokliwe miejsca. Dużo do zobaczenia. opieka rezydenta bardzo dobra. rezydent Pan Adrian bardzo zaangażowany znający historię. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Więcej takich ludzi.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajna wycieczka, piękna katedra św. Andrzeja. W Amalfi można zrobić najlepsze zakupy słodyczy, alkoholu i kosmetyków - jest najtaniej. W Positano natomiast wielki wybór ciuchów. Rejs promem relaksujący. Polecam