Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Etnę i okolice trzeba zobaczyć będąc na Sycylii, wycieczka super, również wąwóz ciekawy, można się ochłodzić, warto być w stroju lub mieć coś na przebranie
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo ciekawa wycieczka, zarówno część wulkaniczna, jak i wizyta w tłoczni oliwy, czy odpoczynek w wąwozie. Uważam, że widoki na kraterach na poziomie "0" są bardziej malownicze, niż z poziomu 3000 m, na które wjeżdża kolejka. Przewodnik-wulkanolog, na 3000 m prowadzi wycieczkę w językach ang. i franciskim.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wrażenie niesamowite. Na pewno dłłługo zostanie w naszej pamięci. Pogoda dopisała. Na górę jechaliśmy kolejką a potem samochodem terenowym. Widoki fantastyczne. Żwir pod stopami jeszcze ciepły.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka na Etnę - największy aktywny wulkan w Europie. Dojazd do 2000 m.n.p.m. autokarem w cenie wycieczki, należy pamiętać, że jeżeli chcemy dostać się bardzo blisko Etny za pomocą kolejki linowej oraz trucków i przejść z przewodnikiem, to musimy dodatkowo kupić bilet w wysokości 80 euro za osobę. Dodatkowo można obejrzeć różne inne kratery. Wąwóz Alcantara - piękne widoczki, orzeźwiająca woda, należy pamiętać, aby zabrać buty do wody i strój kąpielowy, bo woda dosięga po pas.