Opinie klientów o Etna i Alcantara

5.6 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jolanta, Toruń

Etnę i okolice trzeba zobaczyć będąc na Sycylii, wycieczka super, również wąwóz ciekawy, można się ochłodzić, warto być w stroju lub mieć coś na przebranie

6.0/6

SYLWIA, WASILKÓW

Wycieczka z której na pewno warto skorzystać. Nie wjezdzaliśmy jednak kolejką na Etnę, wchodzilismy sami i myslę że to był dobry wybór- widoki zacne :)

6.0/6

Robert, Łódź

Etna - pani Gosia przywiozła nas tam jako pierwszych, bez kolejek. Był czas na foty jedzenie; koszt kolejka + busy chyba coś koło 80 euro na głowę. A i koniecznie zakryte buty i jak macie komin albo chustę to przewinąć przez usta i nos (tam po prostu unosi się pył) dla nas mało istotnie, ale dzieci czy osoby starsze, mogą chcieć to wiedzieć. Co do ubrania to wiatrówka i krótkie spodenki będą ok. Bo widziałem ludzi w kurtkach zimowych ;] Wieje owszem, ale bez przesady (koniec września byliśmy)

6.0/6

Justyna, Warszawa

Etna super. Wejście na Etnę było ciężkie, strasznie wiał wiatr 💨 Ale 3000 m n p m robi wrażenie ….