Opinie klientów o City Tour - Abu Dhabi

5.9 /6
26 
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Iwona, Stawek

Wycieczka udana, mnóstwo punktów do zwiedzania, przewodnik pan Łukasz przekazał mnóstwo informacji na temat Abu Dhabi , polecam

6.0/6

Pawel, Krobia

Super wycieczka, w jeden dzien mnostwo atrakcji, meczetu, palac, restauracji z punktem widokowym na 74 pietrze, tor formula 1 park Ferrari, museum luwr, centrum handlowe

6.0/6

Paulina, Kraków

Przewodniczka z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Pomimo 2,5- godzinnej jazdy autobusem warto zobaczyć miasto pełne budowli w nowoczesnym i arabskim stylu.

6.0/6

Danuta, Garbatka-Letnisko

Wycieczka zaspokoiła nasze oczekiwania , to co według nas powinniśmy zobaczyć to zobaczyliśmy , pani pilot bardzo ciekawie opowiadała .Mogliśmy przeżyć coś czego nie doświadczylibyśmy w żadnym innym kraju. Dodatkowo picie kawy na 74 piętrze słynnego budynku , widoki cudowne . Zderzenie z inną religią też okazało się ciekawostką, polecam tę wycieczkę .