Wycieczka Fakultatywna Sea World Abu Dhabi

5.0/6 (2 opinie)

Opis wycieczki

Pilotangielski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Pokazy zwierząt morskich

• 9 stref tematycznych

• Centrum Badań i Ratownictwa Yas SeaWorld

Opis

Wybierz się do pierwszego w regionie parku tematycznego poświęconemu życiu morskich stworzeń! Odkryj 8 wciągających krain, które zabiorą cię w niesamowitą podróż od biegunów po tropiki! Obejrzyj aż 152 gatunki morskich zwierząt, które żyją w środowiskach odwzorowujących ich naturalne siedliska. W parku zobaczysz m.in. lwy morskie, flamingi, wydry, morsy, pingwiny czy też maskonury. Nie zabraknie również delfinów, rekinów czy płaszczek. Najnowszym obszarem jest centrum Badań i Ratownictwa Yas Sea World, który powstał w celu ratowania zwierząt morskich w Zatoce Perskiej. Ośrodek zajmuje się również edukacją społeczną w zakresie ochrony morskiej przyrody i ekosystemów.

Cena obejmuje

• Bilet wstępu


Cena nie obejmuje

• Transportu

• Opieki polskojęzycznego przewodnika

• Napoi i posiłków

Praktyczne informacje

Odbiór o godz. 00:00
Za osobę379
758 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Małgorzata, Choszczno

Wycieczka do Dubaju i Abu Dhabi, super, polecam. Rezydentka Karolina jako przewodnik bardzo dobry wybór. Duża wiedza i dobrze zorganizowana wycieczka. Bardzo pomocna przy wyborze ubioru na wycieczki. Polecam wycieczki. Wszystko co ważne w na wycieczce Sea World zobaczyliśmy.

4.0/6

JOANNA, ---

Zbyt wysoka cena biletu, najciekawsze w sea Word miejsce to spotkanie z pingwinami 🤩 oraz delfiny. Akwaria z rybkami i rekinami też robią wrażenie.
Pokaż wszystkie opinie