Laguna Colorada

Dolina Księżycowa, Atakama

Galapagos

Otavalo

Lwy morskie, Galapagos

Plaza de Armas, Cuzco

Árbol de Piedra

Legwan, Galapagos

Galapagos

Katedra, Quito

Lwy morskie, Galapagos

Machu Picchu

Laguna

Valparaiso

Salar de Uyuni

Laguna Blanca

Cmentarz lokomotyw

Gejzery El Tatio

Wytyczaj szlaki - Galapagos

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
Wycieczka samolotem
Santiago de Chile • Valparaiso • Pustynia Atacama • Dolina Księżycowa i Dolina Śmierci • Salar de Uyuni • Bajecznie kolorowe laguny • La Paz • Machu Picchu • Cusco • słynne Galapagos • Quito • przeloty lokalne w cenie

Terminy i ceny wycieczki 5

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu w hali odlotów na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Aktualny rozkład lotów prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Wylot do Santiago de Chile z międzylądowaniem w Buenos Aires i przesiadką jednym z europejskich portów lotniczych.

Dzień 2

Przylot do Santiago de Chile. Następnie przejazd do drugiego co do wielkości miasta w Chile, Valparaíso. Nazwa miasta w języku polskim oznacza „rajską dolinę”, a jego położenie na kilkudziesięciu wzgórzach wyrastających niemal wprost z Oceanu Spokojnego potwierdza jego unikalny charakter. W 2003 r. historyczne części Valparaíso zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasto dzieli się na dwie części: uporządkowaną i nowoczesną część handlowo - biurową zwaną El Plan oraz pełną krętych uliczek, kolorowych domków i ślepych zaułków część historyczną miasta, rozlokowaną na czterdziestu dwóch wzgórzach górujących nad Valparaíso. Obydwie części miasta połączone są ze sobą za pomocą szesnastu kolejek - wind, które znacznie ułatwiają nie tylko wspinaczkę po stromych uliczkach miasta, ale także orientację w jego topografii. Wśród mieszkańców Valparaíso panuje pogląd, iż tylko ten, kto się tu urodził nigdy się nie zgubi, gdyż plątanina wąskich przejść, schodów oraz małych uliczek bywa bardzo zdradziecka. Zwiedzanie rozpoczniemy od Domu Pabla Nerudy, chilijskiego laureata nagrody Nobla. Następnie przejdziemy się po jednym ze wielu wzgórz, skąd będziemy mogli podziwiać przepiękną panoramę miasta, aby na koniec dotrzeć do windy i zjechać do dolnej części miasta udając się na Plaza Sotomayor: plac, który jest sercem miasta. Zatrzymamy się przy posągu Moai, który został przywieziony wprost z Wyspy Wielkanocnej. Zakwaterowanie w Viña del Mar. (Trasa ok. 150 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** i hostele - raczej nieduże, dobrze utrzymane hotele. Pokoje: wygodnie urządzone 2 - osobowe z łazienką (prysznic, wc, ręczniki). Dostawki na zapytanie.
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym z Warszawy do Santiago de Chile oraz z Quito do Warszawy (przez jeden z europejskich portów lotniczych), przeloty wewnętrzne wg programu, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw. (14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie według programu, opiekę pilota, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz innych wydatków osobistych. Koszt udziału w programie (w tym bilety wstępu) to 570 USD/os. + ok. 75 USD/os. na napiwki dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych.Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon