Obiekt

Internet

Wi-Fi bezpłatne w recepcji. W pokojach płatne ok. 20 Eur/tydzień.

Kategoria lokalna

***

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu. Istnieje możliwość dopłaty do obiadokolacji lub all inclusive.

Program sportowy i animacyjny

Hotel zapewnia dzienne animacje oraz wieczorne show. Płatny: bilard, tenis ziemny, boisko do piłki nożnej.

Dodatkowe informacje

Wizy

 Dotyczy obowiązku wypełnienia formularza PLF i posiadania kodu QR przed przylotem do Hiszpanii

Przypominamy, że w ślad za otrzymaną rezolucją z dnia 29 czerwca 2020 r. hiszpańskiej Generalnej Dyrekcji Zdrowia Publicznego, Jakości i Innowacji informujemy o wprowadzeniu od 01.07.20 do odwołania kontroli sanitarnej w punktach przekraczania granicy z Hiszpanią.

1. Wszyscy pasażerowie przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską muszą przejść kontrolę zdrowia przed wjazdem do kraju. Kontrole te mogą obejmować pomiar temperatury, kontrolę dokumentacji i kontrolę wizualną stanu pasażera.

2. Kontrola temperatury będzie przeprowadzana rutynowo w celu identyfikacji podróżnych z gorączką. Jako granicę wykrywalności ustala się temperaturę równą lub większą niż 37,5 ºC.

3. Pasażerowie o temperaturze wyższej niż 37,5 ºC lub ci, którzy na podstawie informacji zawartych w formularzu zdrowia publicznego lub po kontroli wzrokowej są podejrzewani o zakażenie wirusem COVID-19 lub innym patogenem zakaźnym, zostaną poddani dalszej ocenie stanu zdrowia w celu ustalenia, czy istnieje podejrzenie zagrożenia dla zdrowia publicznego.

4. W odniesieniu do kontroli dokumentów pasażerowie przylatujący z dowolnego lotniska lub przybywający z dowolnego portu znajdującego się poza terytorium Hiszpanii muszą najwcześniej na 48h przed wylotem wypełnić formularz zdrowia publicznego zawarty w załączniku do niniejszej rezolucji, na podstawie Passenger Location Card (karty lokalizacji pasażera). Wypełnienie formularza dotyczącego zdrowia publicznego powinno nastąpić przed rozpoczęciem podróży do Hiszpanii - drogą elektroniczną za pośrednictwem adresu internetowego: www.spth.gob.es lub bezpłatnej aplikacji SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH. Po wypełnieniu formularza pasażer otrzyma kod QR (e-mailem), który należy przedstawić podczas kontroli zdrowia po przybyciu do Hiszpanii.
Uwaga: formularz jest imienny i w przypadku osób dorosłych każda osoba jest zobowiązania posiadać własny formularz. W przypadku osób nieletnich (poniżej 18 roku życia) uwzględnia się je w formularzu osoby dorosłej, z którą podróżują.

Ważne!
Do 31 lipca 2020 r., będzie można wypełniać również formularze papierowe (dla Klientów Rainbow formularze będą dostępne u sprzedawcy oraz w punktach odpraw Rainbow na lotniskach).

Od 01 sierpnia wszyscy pasażerowie przybywający drogą lotniczą i morską mają obowiązek posiadania kodu QR w wersji elektronicznej pod rygorem nie wpuszczenia na teren Hiszpanii i/lub na pokład samolotu/statku.


Wszyscy pasażerowie muszą nosić maseczki i utrzymywać dystans społeczny.

Jednocześnie informujemy, że aby wejść na lotnisko należy okazać potwierdzenie rezerwacji lub biletu. Prosimy wszystkich Klientów o posiadanie wydrukowanej umowy z biurem Rainbow, potwierdzającej wylot danego dnia.

Przypominamy również o obowiązku wypełnienia deklaracji zdrowotnej (do pobrania z Travelli lub do odbioru w naszym stanowisku odpraw).

Hotel adres Region
Abora Buenaventura Calle Gánigo, 6, 35100 San Bartolomé de Tirajana, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Abora Continental Av. de Italia, 2, 35100 Maspalomas, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Beverly Park Calle Hamburgo, 10, 35100 San Bartolomé de Tirajana, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Bungalows Parque Paraiso I Avenida de Tirma, 16, Plaza Ansite, 7, 35100 Gran Canaria, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Bungalows Parque Paraiso II Plaza Ansite, 7, 35100 Playa del Ingles, Maspalomas, Gran Canaria Hiszpania Canarias
Corallium Beach Calle los Jazmines, 25, 35100 San Bartolomé de Tirajana, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Corallium Dunamar Calle Helsinki, 8, 35100 San Bartolomé de Tirajana, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Design Plus Bex Hotel  Calle León y Castillo, 330, 35007 Las Palmas de Gran Canaria, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Faro A Lopesan Collection Av. Cristóbal Colón, 1, 35100 Meloneras, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Gran Canaria Princess Av. de Gran Canaria, 18, 35100 Maspalomas, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Labranda Bronze Playa Calle San Cristóbal de la Laguna, 7, 35100 Maspalomas, Las Palmas, Hiszpania Canarias
LABRANDA Costa Mogan (ex. LABRANDA Riviera Marina) Av. Playa del Cura, 4, 35138 Mogán, Las Palmas, Hiszpania Canarias
LABRANDA Marieta Av. de Italia, 11, 35100 San Bartolomé de Tirajana, Las Palmas, Hiszpania Canarias
LABRANDA Playa Bonita Av. de Tenerife, 2, 35100 Gran Canaria, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Lemon & Soul Canaima Apartments Avenida Cardones 1-3, 35130 Puerto Rico, Gran Canaria Hiszpania Canarias
Lopesan Baobab   Calle Mar Adriático, 1, 35100 Meloneras, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Lopesan Costa Meloneras Resort, Spa & Casino Calle Mar Mediterráneo, 1, 35100 Meloneras, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso Calle Mar Mediterráneo, 7, 35100 Meloneras, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Maspalomas Resort by Dunas Av. Touroperador Air Marín, s/n, 35100 Maspalomas, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Mirador Maspalomas by Dunas Calle Einstein, s/n, 35100 Maspalomas, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Oasis Maspalomas Av. del Oasis 14, 35100, Maspalomas, Gran Canaria Hiszpania Canarias
Paradise Costa Taurito Calle Alcazaba, 4, 35138 Taurito, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Playa del Sol Av. de Tirajana, 26, 35100 Maspalomas, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Suites & Villas by Dunas Avenida Sunair, s/n, 35100 Maspalomas, Las Palmas, Hiszpania Canarias
Turbo Club Calle Libra, 35100 Maspalomas, Las Palmas, Hiszpania Canarias

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Inne

Waluta
EUR - Euro. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów.

Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wiza
Obywatele Polski mogą podróżować do Hiszpanii na podstawie dowodu osobistego lub paszportu.

Czas
Zimą minus 1 godzina w stosunku do czasu polskiego, latem minus 2 godziny.

Język urzędowy

hiszpański

Orientacyjne ceny
Warto pamiętać, że Wyspy Kanaryjskie są obszarem wolnocłowym i można tu kupić taniej wiele artykułów, np. kosmetyki, alkohol czy sprzęt elektroniczny. Generalnie ceny popularnych towarów są przystępne, np. obiad w restauracji od 10 Eur, woda 1l - 1-1,5 Eur, piwo w barze od 1,5 Eur, kawa w kawiarni od 2 Eur, bilety autobusowe w zależności od trasy od 0,7 Eur do 5 Eur.

Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.65 Eur. Skrzynki pocztowe dostępne są w wielu miejscach, często również w hotelach.

Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony
Karty telefoniczne można kupić w wielu sklepach i kioskach. Cena karty waha się od 6 do 12 EUR. Telefony komórkowe działają w całej Hiszpanii. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne, dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

Gran Canaria
Trzecia co do wielkości wyspa archipelagu Wysp Kanaryjskich znana jest ze swej różnorodności. Znajdziemy tu kilka stref klimatycznych oraz szeroką gamę egzotycznej roślinności. Centrum wyspy zajmują wysokie góry pokryte śniegiem, podczas gdy na wybrzeżu niezliczone plaże oferują prawdziwie letnią atmosferę. Słynne wydmy w Maspalomas działają jak magnes i od lat przyciągają masowo turystów z całego świata. Wyspa jest prawdziwym rajem dla miłośników aktywnego wypoczynku , można tu uprawiać wszelkiego rodzaju sporty wodne takie jak surfing, nurkowanie czy sporty motorowodne.

Playa del Ingles
To wymarzone miejsce dla tych, którzy kochają plażę w dzień i zabawę wieczorem. Długa, piaszczysta plaża ciągnąca się aż do Maspalomas zachęca do opalania i wypoczynku a niezliczone bary, dyskoteki i kluby czynne do późnej nocy zachęcają do odrobiny szaleństwa.

Maspalomas/Meloneras
Najsłynniejsze wydmy Wysp Kanaryjskich, nadmorska promenada, eleganckie hotele i pola golfowe - to wszystko znajduje się właśnie tutaj. Doskonałe miejsce dla tych którzy uwielbiają spacerować i cieszyć się słońcem bo plażą można dojść aż do Playa del Ingles.

San Augustin
Położony na uboczu mały kurort oferujący wszystkie udogodnienia i spokojną atmosferę. Piaszczysta plaża w zatoce oferuje idealne warunki do opalania i spacerów. Miejscowość jest również doskonałym miejscem wypadowym do zwiedzania wyspy.

Playa de Taurito
Jedno z bardziej znanych kąpielisk na wyspie charakteryzuje się zatokową plażą ze spokojną wodą i ciemnym piaskiem. To doskonałe miejsce dla rodzin i dla tych którzy chcą spędzić wakacje z dala od zgiełku wielkich kurortów. Dodatkową atrakcją jest duży aquapark.

Wyloty z: Warszawy. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady

Sezonowość

Na Wyspach Kanaryjskich zwykle wysoki sezon turystyczny trwa cały rok. Wyjątkiem jest sezonowość podgrzewania basenów hotelowych, która przypada jedynie zimą, mniej więcej od 1/11 do 31/03.

Corona Roja Apartments

5.5/6 (2 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Corona Roja Apartments
Galeria (13)
Corona Roja Apartments
Corona Roja Apartments
Corona Roja Apartments
Corona Roja Apartments

Atuty oferty

Atrakcyjne cenowo i funkcjonalne zakwaterowanie w Playa del Ingles. Idealna opcja dla wszystkich tych, dla których hotel stanowi bazę wypadową do poznawania wyspy.

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Położenie

Hotel położony blisko centrum turystycznej miejscowości Playa del Ingles, promenady oraz licznych sklepów i centrów handlowych. Przystanek autobusowy ok. 100 m od hotelu. Do lotniska w Las Palmas ok. 30 km.

Mapa

Plaża

Hotel znajduje się ok. 300 m od szerokiej i piaszczystej plaży Inglés (zejście po schodach). Leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne ok. 10 Eur/komplet.

Do dyspozycji gości

Recepcja, windy, restauracja bufetowa, restauracja a'la carte (płatna), bary, basen (słodka woda), jacuzzi, taras słoneczny z leżakami, mini market, plac zabaw dla dzieci, pralnia (płatna), wypozyczalnia rowerów i aut, przechowalnia bagażu, Hotel nie zapewnia ręczników basenowych.

UWAGA: W hotelu, podczas zakwaterowania pobierany jest zwrotny depozyt ok. 20Eur/pokój.

Obiekt

Wyżywienie

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

pani z lornetka

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!

Sprawdź inne oferty w okolicy

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
6.0
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
6.0
Pokój
5.5
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
6.0
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Patrick, Warszawa 23.10.2020

Podziekowanie za wakacje zycia z Rainbow

Pieknie dziekuje Rainbow Tour za najwspanialsze wakacje zycia w Hiszpanii Gran Canaria gdzie poznalem milosc zycia i zakochalem sie oraz zdecydowalem sie tu zamieszkac z moja miloscia zycia

5.0/6

Łukasz Nyks, Szczecin 31.10.2020

Ciekawe doświadczenie

Blisko plaży, najlepszy widok na okolicę z 14. piętra. Jedzenie powtarzalne ale smaczne. Obsługa i czystość w porządku. Niedrogo i pół godziny Piechota od najważniejszego miejsca wyspy.
Pokaż wszystkie opinie
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem