Obiekt

Pokoje

Hotel oferuje zakwaterowanie w pokojach o różnym standardzie. Wszystkie przestronne, elegancko i wygodnie urządzone, dwupoziomowe, klimatyzowane, z osobną sypialnią i pokojem dziennym, łazienką (wanna, suszarka do włosów), aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy), TV-sat, telefonem, balkonem lub tarasem (meble balkonowe). Łóżeczko dla dziecka do lat 2 gratis.

Deluxe Suite z 1 sypialnią(pow. ok 60m2) – dla max. 4 os. (2 dostawki w formie pojedynczych łóżek).

Internet

Bezpłatne WiFi w pokojach oraz miejscach ogólnodostępnych.

Kategoria lokalna

****

Wyżywienie

All Inclusive: śniadania (08:00-10:30), obiady (13:00-15:00), obiadokolacje (18:30-21:30) w formie bufetu w restauracji głównej (możliwe tematyczne kolacje). Przekąski, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe 11:00-23:00 w miejscach wyznaczonych przez hotel.

Program sportowy i animacyjny

Hotel oferuje dzienne i wieczorne animacje dla dzieci i dorosłych. Płatne: bilard, spa, siłownia.

Dodatkowe informacje

Wizy

 Dotyczy obowiązku wypełnienia formularza PLF i posiadania kodu QR przed przylotem do Hiszpanii

Przypominamy, że w ślad za otrzymaną rezolucją z dnia 29 czerwca 2020 r. hiszpańskiej Generalnej Dyrekcji Zdrowia Publicznego, Jakości i Innowacji informujemy o wprowadzeniu od 01.07.20 do odwołania kontroli sanitarnej w punktach przekraczania granicy z Hiszpanią.

1. Wszyscy pasażerowie przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską muszą przejść kontrolę zdrowia przed wjazdem do kraju. Kontrole te mogą obejmować pomiar temperatury, kontrolę dokumentacji i kontrolę wizualną stanu pasażera.

2. Kontrola temperatury będzie przeprowadzana rutynowo w celu identyfikacji podróżnych z gorączką. Jako granicę wykrywalności ustala się temperaturę równą lub większą niż 37,5 ºC.

3. Pasażerowie o temperaturze wyższej niż 37,5 ºC lub ci, którzy na podstawie informacji zawartych w formularzu zdrowia publicznego lub po kontroli wzrokowej są podejrzewani o zakażenie wirusem COVID-19 lub innym patogenem zakaźnym, zostaną poddani dalszej ocenie stanu zdrowia w celu ustalenia, czy istnieje podejrzenie zagrożenia dla zdrowia publicznego.

4. W odniesieniu do kontroli dokumentów pasażerowie przylatujący z dowolnego lotniska lub przybywający z dowolnego portu znajdującego się poza terytorium Hiszpanii muszą najwcześniej na 48h przed wylotem wypełnić formularz zdrowia publicznego zawarty w załączniku do niniejszej rezolucji, na podstawie Passenger Location Card (karty lokalizacji pasażera). Wypełnienie formularza dotyczącego zdrowia publicznego powinno nastąpić przed rozpoczęciem podróży do Hiszpanii - drogą elektroniczną za pośrednictwem adresu internetowego: www.spth.gob.es lub bezpłatnej aplikacji SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH. Po wypełnieniu formularza pasażer otrzyma kod QR (e-mailem), który należy przedstawić podczas kontroli zdrowia po przybyciu do Hiszpanii.
Uwaga: formularz jest imienny i w przypadku osób dorosłych każda osoba jest zobowiązania posiadać własny formularz. W przypadku osób nieletnich (poniżej 18 roku życia) uwzględnia się je w formularzu osoby dorosłej, z którą podróżują.

Ważne!
Do 31 lipca 2020 r., będzie można wypełniać również formularze papierowe (dla Klientów Rainbow formularze będą dostępne u sprzedawcy oraz w punktach odpraw Rainbow na lotniskach).

Od 01 sierpnia wszyscy pasażerowie przybywający drogą lotniczą i morską mają obowiązek posiadania kodu QR w wersji elektronicznej pod rygorem nie wpuszczenia na teren Hiszpanii i/lub na pokład samolotu/statku.

Uwaga: Informujemy, że Klienci, których przeloty do Hiszpanii realizowane są linią lotniczą Wizz Air mają bezwzględny obowiązek wypełnienia formularza PLF w wersji elektronicznej i posiadania kodu QR. Dotyczy tras:
Warszawa – Teneryfa- Warszawa

Katowice – Teneryfa- Katowice


Wszyscy pasażerowie muszą nosić maseczki i utrzymywać dystans społeczny.

Jednocześnie informujemy, że aby wejść na lotnisko należy okazać potwierdzenie rezerwacji lub biletu. Prosimy wszystkich Klientów o posiadanie wydrukowanej umowy z biurem Rainbow, potwierdzającej wylot danego dnia.

Przypominamy również o obowiązku wypełnienia deklaracji zdrowotnej (do pobrania z Travelli lub do odbioru w naszym stanowisku odpraw).

Hotel Adres Region
ALEXANDRE Gala Avda Arquitecto Gomez Cuesta, 3, 38650 Playa de las Americas, Arona, Teneryfa Hiszpania Canarias
ALEXANDRE La Siesta Av. Rafael Puig Lluvina, 21, 38660 Playa de las Americas, Arona, Teneryfa Hiszpania Canarias
ALEXANDRE Troya Avda. Rafael Puig Lluvina, 2, 38660, Adeje, Teneryfa Hiszpania Canarias
Be Live Adults Only Tenerife González, Tenerife, Av. Blas Pérez González, 11, 38400 Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
Be Live Experience La Nina Tenerife, Av. de España, s/n, 38660 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
Best Jacaranda Plaza de, Av. de Bruselas, 4-6, 38670 Playa de la Américas, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
Best Tenerife Calle Antonio Dominguez Alfonso, 6, 38660 Playa de la Américas, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
Fantasia Bahia Principe Tenerife Av. J.M. Galván Bello, S/N, 38639, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
Gara Suites Golf & Spa Calle Landa Golf, 2, 38650 Arona, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
GF Fanabe Av. de Bruselas, 13, 38660 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
GF Gran Costa Adeje Av. de Bruselas, 16, 38660 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
Gran Oasis Resort Calle Meandro, 3, 38640 Arona, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
H10 Atlantic Sunset Av. Adeje 300, s/n, 38678, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
H10 Costa Adeje Palace Playa La Enramada, 38679 La Caleta, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
H10 Las Palmeras Av. Rafael Puig Lluvina, 28, 38650 Playa de la Américas, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
IBEROSTAR Bouganville Playa Av. Eugenio Dominguez Alfonso, 23, 38660 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
IBEROSTAR Las Dalias Calle Gran Bretaña, 1, 38660 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
IBEROSTAR Selection Anthelia Calle Londres, 15, 38660 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
IBEROSTAR Selection Sabila Av. Ernesto Sarti, 5, 38679 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
LABRANDA Bahia Fanabe Av. de Bruselas, 5, 7, 38670 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
LABRANDA Suites Costa Adeje (ex.LABRANDA Isla Bonita) Av. de Bruselas, 8, 38670 Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
Landmar Costa Los Gigantes C/ Juan Manuel Capdevielle, 8, 38683 Puerto de Santiago, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
Landmar Playa La Arena (ex.Be Live Experience Playa La Arena) Calle Lajial, 4, 38683 Puerto de Santiago, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
Palia Don Pedro Calle Hercules, 3, 38630 Costa del Silencio, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
Sandos San Blas Av. de Greñamora, 1, 38639 Oasis del Sur, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
Smy Puerto de la Cruz Av. Marqués de Villanueva del Prado, 38400 Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania Canarias
Playa Real Resort Av. de Moscú, 111, 38679 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife Canarias
Sunlight Bahia Principe Tenerife Resort Calle Idafe, s/n, 38670 Adeje, Santa Cruz de Tenerife Canarias

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, asystę przedstawiciela Rainbow na lotniskach lokalnych, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wersja standard: NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Inne

Informacje ogólne

Waluta
EUR - Euro. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W miejscowościach turystycznych są miejsca gdzie można wymieniać walutę.


Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków, szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.


Wiza
Obywatele Polski mogą podróżować do Hiszpanii na podstawie dowodu osobistego lub paszportu.


Czas
Zimą minus 1 godzina w stosunku do czasu polskiego, latem minus 2 godziny.

Język urzędowy

hiszpański


Orientacyjne ceny
Warto pamiętać, że Wyspy Kanaryjskie są obszarem wolnocłowym i taniej można tu kupić wiele artykułów, np. kosmetyki, alkohol czy sprzęt elektroniczny. Generalnie ceny popularnych towarów są przystępne, np. obiad w restauracji od 10 Eur, woda 1l - 1-1,5 Eur, piwo w barze od 1,5 Eur, kawa w kawiarni od 2 Eur, bilety autobusowe w zależności od trasy od 0,7 Eur do 5 Eur.


Poczta
Czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 08.30-14.00. Zarówno kartki pocztowe, jak i znaczki można kupić w recepcji hotelu i tam zostawić do wysłania. Znaczek do Polski i innych krajów Europy kosztuje 0,65 Eur.


Elektryczność
Napięcie 220V, urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.


Telefony
Karty telefoniczne możemy kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 6-12 EUR. Telefony komórkowe działają w całej Hiszpanii. Rozmowy lokalne są tanie natomiast zagraniczne dość drogie. Koszty połączeń w ramach roamingu polskich sieci prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.


Godziny pracy
Banki otwarte są codziennie od 9.00 do 14.00, w soboty do 13.00; sklepy czynne są od 09:00 do 13.00 oraz po 16.00 kiedy kończy się sjesta. Supermarkety czynne są zazwyczaj od 09:00 do 21:00. W niedziele i święta sklepy i urzędy są zamknięte. Wszelkie urzędy są otwarte tylko w godzinach porannych.


Wyloty: Z Warszawy, Katowic, Gdańska oraz Poznania.Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku.Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: r.pl\rozklady.


W regionie


Teneryfa
Teneryfa, ze stolicą w Santa Cruz de Tenerife,  jest największą wyspą archipelagu Wysp Kanaryjskich (2059 km2), położoną na Oceanie Atlantyckim, u północno-zachodnich wybrzeży Afryki, administracyjnie należącą do Hiszpanii. Charakteryzuje się górzystą powierzchnią pochodzenia wulkanicznego. Najwyższy szczyt Pico de Teide (3718 m n.p.m.) jest jednocześnie najwyższą górą Hiszpanii. Wyspa ta kusi pięknymi plażami oraz zielenią palm. Uprawia się tu trzcinę cukrową, banany, drzewa cytrusowe, winorośl, zboża, tytoń oraz warzywa. Głównym miastem i portem jest Santa Cruz de Tenerife. Na wyspie panuje zróżnicowany klimat (łagodny przez cały rok). Łańcuch górski dzieli wyspę na dwie strefy klimatyczne - południowo - wschodnią - cieplejszą (dominuje klimat pustynny i suchy, ponieważ dociera tam gorące powietrze z Afryki, stosunkowo niewiele roślinności, piaszczyste plaże) oraz północno-zachodnią - chłodniejszą (panuje klimat wilgotny, bogata roślinność, skaliste wybrzeże, czarny i grafitowy piasek wulkaniczny). O mieszkańcach Teneryfy mówi się, że są jak wulkan Teide - zimni na zewnątrz, gorący w środku - choć w przy pierwszym spotkaniu mogą okazać się nieprzystępni, to przy drugim na pewno będą przyjaźni, pomocni i otwarci. To ludzie stanowiący prawdziwą mieszankę kultur i narodowości etnicznych, a przy tym dumni ze swych tradycji i kultury, którymi chętnie dzielą się z turystami.

Los Cristianos, Playa de las Americas i Costa Adeje
Los Cristianos i Playa de las Americas położone są na południu wyspy, w odległości ok. 13-18 km od lotniska Reina Sofia. Są również jednymi z najstarszych miejscowości wypoczynkowych w tej części wyspy. Wraz z Costa Adeje, przechodząc jedna w drugą, tworzą rozbudowaną bazę hotelową i rekreacyjną. W Los Cristianos i Playa de las Americas znajdują się plaże wulkanicznego pochodzenia (ciemny piasek).

Playa de las Americas to nieprzerwany ciąg restauracji, barów, dyskotek, pasaży handlowych - życie tu toczy się przez całą dobę.

Los Cristianos jest nieco spokojniejsze, choć również nie brak tu atrakcji typowych dla kurortów turystycznych, pozwalających przyjemnie spędzić czas poza hotelem.

Costa Adeje uznawane jest za kurort bardziej przyjaznym rodzinom, więcej tu hoteli niż dyskotek, to wspaniała promenada nadmorska z pieknymi punktami widokowymi i sympatycznymi restauracjami zapewnią Klientom udany wypoczynek.
Miłośnicy kąpieli słonecznych znajdą tu dobrze zagospodarowane plaże (leżaki parasole, prysznice, a do tego sporty wodne). Amatorom windsurfingu i kitesurfingu polecamy wizytę w położonym przy lotnisku El Medano, gdzie panują idealne warunki dla wind-, kite-surferów . Miłośnicy gór mogą uprawiać trekking w parku narodowym wulkanu El Teide, golfiści znajdą świetnie przygotowane pola golfowe, a wielbicieli wycieczek krajoznawczych zachęcamy do odwiedzenia Orotavy oraz Puerto de la Cruz - miejscowości położonych na północy wyspy, które kuszą typowymi hiszpańskimi krętymi uliczkami i bielonymi domkami z czerwonymi dachówkami. Wszystkim polecamy genialny park wodny Siam Park. Zapraszamy do poznawania Teneryfy!

Sezonowość

Na Wyspach Kanaryjskich zwykle wysoki sezon turystyczny trwa cały rok. Wyjątkiem jest sezonowość podgrzewania basenów hotelowych, która przypada jedynie zimą, mniej więcej od 1/11 do 31/03.
Gran Oasis Resort
Gran Oasis Resort
Gran Oasis Resort
Gran Oasis Resort
Gran Oasis Resort
Gran Oasis Resort
1 / 6

Gran Oasis Resort

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

pani z lornetka

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!

Sprawdź inne oferty w okolicy

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, asystę przedstawiciela Rainbow na lotniskach lokalnych, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wersja standard: NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Atuty oferty

Elegancki hotel z przestronnymi pokojami. To dobry wybór zarówno dla rodzin z dziećmi jak i we dwoje, którzy docenią wygodne zakwaterowanie w eleganckich, przestronnych i odnowionych w 2018 roku pokojach. Do tego bliskość pól golfowych. A dla pragnących intensywnego relaks zabiegi w hotelowym spa.

Położenie

Wyremontowany w 2018 roku hotel położony w sąsiedztwie pól golfowych Las Americas. Najbliższe centrum handlowe ok. 550 m od hotelu. Do Parku wodnego Siam Park. Do lotniska Reina Sofia ok. 15 km.

Mapa

Plaża

Zatokowa, piaszczysta ok. 2,6 km od hotelu. Leżaki i parasole na plaży płatne ok. 7 Eur/komplet. Bezpłatny bus kursujący 3 razy dziennie na plażę, do centrum kurortu oraz do Siam Park (przystanek przy hotelu).

Do dyspozycji gości

Recepcja z lobby, restauracja bufetowa, bar przy basenie, 2 baseny (w tym 1 dla dzieci, podgrzewane od października do kwietnia), taras słoneczny z leżakami i parasolami w ogrodzie palmowym, mini klub, supermarket, kantor. Płatne: parking ok. 3 Eur/dzień, sejf przy recepcji ok. 3 Eur/dzień, wypożyczalnia samochodów. Hotel zapewnia ręczniki basenowe gratis (wymiana raz w tyg., dodatkowa wymiana płatna ok. 2,5 Eur).

Obiekt

Wyżywienie

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem