Opinie klientów o H10 Atlantic Sunset

5.6 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.3
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
3.5
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.6
Wyżywienie
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Michał, Kraków 01.04.2022

Wypoczynek na najwyższym poziomie - Atlantic Sunset

W świetnej lokacji, nowoczesny hotel tuż nad oceanem, ze znakomitą obsługą oraz z doskonałą restauracją główną jak i restauracjami a'la carte.

6.0/6

RENATA, POZNAN 30.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wakacje, które pokochała cała rodzina

Teneryfa, to nie był nasz plan na tegoroczne wakacje, ale brak „idealnego hotelu” :-) na Maderze podsunął nam pomysł H10. To był strzał w cudowny odpoczynek. Hotel: nowoczesny, luksusowy, ze smacznym wyżywieniem dla każdego członka rodziny, nawet niejadka. Baseny bez drażniącej muzyki i nadmiaru osób, zieleń dookoła, wieczory z muzyką na żywo… Krajobraz wyspy i miejsca do zobaczenia zaskoczył nas. Porządek, piękne, widowiskowe drogi, temperatura w czerwcu pozwalająca „żyć”. Madera w przyszłym roku, a w tym bajkowe wspomnienia z jednej z wysp kanaryjskich.

6.0/6

Krzysztof, Glinojeck 29.06.2021

Teneryfa, Atlantic Sunset

Wizualnie piękny. Bardzo nowoczesny, usytuowany na cyplu z widokiem na ocean. Bajkowy szum fal słyszalny na dużych i wygodnych balkonach. Jednak najbardziej ujął nas personel, uśmiechnięty, pozdrawiający, życzliwy, zawsze pomocny w najdrobniejszych problemach. Brawo, z jaką radością to wspominamy. Jedna wycieczka fakultatywna i wynajęty na jeden dzień kabriolet bardzo przybliżyły nam klimat Teneryfy. Znamy południe europy, afrykę północną i środkową ale ta wyprawa była bodaj najwspanialsza. Dziękujemy Raibow za organizację tej cudownej przygody :) , :), :) . Edyta i Krzysztof.

6.0/6

NATALIA, SWIEBODZIN 01.04.2023
Termin pobytu: marzec 2023

Hotel dla wymagających

Mieliśmy wykupione śniadania i obiadokolacje. W pokoju był expres do kawy na kapsułki, (codziennie uzupełniana kawa, mleczko oraz ciastko), czajnik oraz dwie wody. W wyposażeniu pokoju były darmowe szlafroki, papcie oraz sejf, zestaw do golenia, szczoteczki do zębów oraz kosmetyki. Basen infinity z podgrzewaną słoną wodą. Bardzo dużo miejsca na leżakach, obowiązuje zakaz rezerwacji leżaków. Przy meldunku obowiązkowa aplikacja hotelowa dotycząca między innymi rezerwacji posiłków, dowozu busem do plaży. Blisko hotelu sklepy spożywcze oraz restauracje. Hotel cichy, obsługa bardzo pomocna, jedzenie urozmaicone.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem