Opinie klientów o Z butelką rumu po karaibskich wodach

5.6 /6
45 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.1
Intensywność programu
3.8
Obsługa hotelowa
5.7
Pilot
5.5
Plaża
5.9
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.8
Program wycieczki
5.8
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.5
Transport
5.5
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.5/6

Zbigniew Wielkanowski 05.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

linia lotnicza poniżej krytyki

Fatalna linia lotnicza. Brak wymiany powietrza w kabinie. Nie można kupić nawet napoju. Obsługa samolotu to jakaś przypadkowa zbieranina. Brak jakichkolwiek środków audio video na pokładzie. Duszno, śmierdząco i nieprzyjemnie. Odechciewa się wszystkiego. Mocno wszystkich ostrzegam. Podwójnie sprzedane dodatkowo płatne miejsca. Czuję się oszukany.

4.0/6

Z Mackiewicz 30.03.2016

Opinie

Bardzo dobra

4.0/6

Arek 09.02.2020

Iberostar Selection - można się pomylić !

Zacznę od tego, że warunki na Kubie odbiegają znacznie od warunków, do których byliśmy przyzwyczajeni w innych miejscach na świecie wybierając hotele 5*. To zasadnicza kwestia mojej oceny. Hotel zdecydowanie od norm europejskich odbiega, ale to najlepszy hotel na Varadero, więc spokojnie mogę go polecić. Pokoje duże, codziennie sprzątane, wszędzie czysto. Zrobiliśmy upgrade pokoju do większego i blisko plaży za około 1800zł na tydzień. Bliżej na śniadanie, siłownię i był basen tylko dla gości z tego budynku. Jedzenie ok, wybór ok, drinki ok. (7 na 10 - w skali polskiej :-) Internet dostaje się na kilka godzin w cenie, potem 1 euro za godzinę. Szybkość satysfakcjonująca. Przyzwoite animacje, ogólnie godny polecenia.

4.0/6

Hania 18.03.2018
Termin pobytu: styczeń 2018

Kuba i Karaiby w styczniu 2018

Jedne z najlepszych wakacji w naszym życiu - wpierw spokojny wypoczynek w wybranych hotelu w Varadero, później zwiedzanie Kuby, a potem jeszcze tygodniowy rejs luksusowym statkiem. Idealne połączenie wypoczynku ze zwiedzaniem. Program wycieczki nie jest męczący i pozwala na poznanie ciekawych zakątków Kuby i Karaibów. Najbardziej podobała nam się przejażdżka zabytkowymi autami po Havanie (warto z niej skorzystać!), pływanie z płaszczkami na Kajmanach i snorkeling w Meksyku. Słabymi punktami wycieczki są: nocleg w okolicach Cienfuegos - bardzo słaby hotel Rancho Luna, wizyta w "fabryce rumu" w Havanie, która faktycznie jest sklepem z lokalnymi alkoholami (wcale nie jest taniej niż gdzie indziej..), wizyta na cmentarzu..(gdzie większość wycieczki czekała aż skończy się ten spacer przy nagrobkach i dadzą nam wolny czas w centrum miasta) oraz niezbyt ciekawa Jamajka (niebezpiecznie, brudno i wizyta w sklepie z pamiątkami, gdzie większość produktów miała metkę "Made in China"), ale wiadomo - na każdej wycieczce muszą być też te słabsze punkty programu. Kuba ogólnie zrobiła na nas niesamowite wrażenie. Podobnie jak statek MSC Armonia - może nie jest to kolos, na których mieliśmy już okazję pływać, ale gwarantuje dobry poziom rozrywki (codzienne przedstawienia w teatrze, kasyno, serwowane eksluzywne kolacje - warto zabrać ze sobę strój wieczorowy, mini studia fotograficzne na pokładzie itd.). Wyżywienie na pokładzie statku na najwyższym poziomie - każdy znajdzie coś dla siebie. Ogólnie - wycieczka warta swojej ceny. Polecamy wszystkim! Szczególnie w lutym-marcu (w styczniu niestety dopadł nas zimny front).
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem