Opinie klientów o Z butelką rumu po karaibskich wodach

5.6 /6
45 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.1
Intensywność programu
3.8
Obsługa hotelowa
5.7
Pilot
5.5
Plaża
5.9
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.8
Program wycieczki
5.8
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.5
Transport
5.5
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Paulina, Łódź 21.12.2019

Rajski pobyt

Hotel jest bardzo ładny, zadbany i czysty. Plaża hotelowa jest boska:),a sam hotel rozciąga się na dużym terenie przez co pomimo pełnego obłożenia nie było w ogóle tłoczno. Obsługa stara się robić wszystko żeby umilić nasz pobyt. Kelnerzy zbierają nawet zamówienia na napoje na plaży i potem je roznoszą. W cenę wliczony jest serwis pokojowy. Jedzenie jak na kubańskie warunki jest bardzo zróżnicowane. Oczy cieszą przystawki wyglądające jak z dobrej restauracji. Niestety czesto potrawy są mało doprawione, a jedzenie w restauracjach hotelowych było rozczarowujące (w zasadzie te same potrawy co w bufecie). Ponadto panuje chaos jeśli chodzi o lokalizację przekąsek np. Nocnych czy wczesnego śniadania (co innego na mapce, co innego w rzeczywistości). W ciągu dnia organizowane są różne zajęcia sportowe, nauka tańca. Dzieciaki mogą uczestniczyć z zajeciach w specjalnym klubie. Podsumowując wakacje były bardzo udane, gdybym miała tu powrócić to chętnie wybrałabym ten sam hotel.

6.0/6

Iza 23.01.2019

Bardzo udane wakacje

Dwa tygodnie w tym hotelu były super. Świetny serwis i dodatkowe atrakcje dla gości. Pokoje odnowione, czyste i komfortowe. Duży plus za animacje, bardzo starannie przygotowywane. Piękna plaża, serwis na plaży i animacje.

6.0/6

Ryszard, Warszawa 26.02.2020

Wspaniały

Hotel najlepszy w całym Varadero. Plaża cudowna, basen czyściutki. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki też, Jedzenie przepyszne, napoje, drinki bez żadnych ograniczeń . Z czystym sumieniem polecam ten hotel.

6.0/6

Globtroter 07.03.2018

3 razy butelka rumu

Wycieczka przenosi nas w różne systemy polityczne i społeczne pomimo, że podróżujemy po tej samej części świata. Kuba, kraj funkcjonującego komunizmu, którego niedołęstwo może trudno wypatrzeć z okien w hotelu w Varadero, ale już zza szyb autokaru jak najbardziej. Zapuszczone domy, furmanki na ulicach miast, rozsypujące się zabytkowe dzielnice w Hawanie, wychudzone konie na pastwiskach, wraki szkół na wsiach, kobiety proszące o „długopi” i słodycze dla dzieci. Powinien zobaczyć to każdy, kto uważa, że w ramach dobrej zmiany, wystarczy tylko rozdawać, a nic dawać od siebie. Dlatego zamiast tytułowej jednej butelki rumu proponuję wypić trzy. Pierwszą , za to że udało nam się wyzwolić z komunizmu, systemu powszechnej równości i dzielenia ciężko zapracowanych dóbr po równo każdemu . Drugą , dla zdrowotności w przypadku pierwszych objawów zemsty Fidela, a trzecią na dobry nastrój i zabawę w tej pięknej części świata. Po nieco refleksyjnej Kubie udajemy się na Jamajkę, kraj obecnie chyba nieobliczalny. Pełny luz, z legalną marihuaną, a jednocześnie bardzo zadłużony i coraz bardziej niebezpieczny, z wprowadzonym właśnie stanem wyjątkowym w regionie do którego przypłynęliśmy. Kajmany, niewielki, poukładany kraj , kojarzący się z kolonią z czasów królowej Wiktorii. Najważniejszymi atrakcjami są plaże, farma żółwi i kąpiel z płaszczkami. Meksyk, kraj a w zasadzie wyspa, kojarzyć się będzie ze słońcem, przecudną wodą, kolorowymi rybkami i tequilą popijaną na plaży.
156713
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem