Opinie klientów o Alexander Hotel

3.4 /6
34 
opinie
Atrakcje dla dzieci
1.5
Obsługa hotelowa
3.6
Plaża
4.4
Pokój
3.3
Położenie i okolica
4.3
Rezydent
3.3
Sport i rozrywka
2.8
Wyżywienie
3.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Radosław, Kraków 21.10.2014

Idealny wypoczynek i zabawa

Polecam każdemu, kto chce odpocząć i dobrze się bawić. Hotel rewelacyjny. Na wyspie zarówno w dzień jak i w nocy trudno się nudzić. Polecam!

6.0/6

Joanna Warszawa 04.04.2014

Rewelacja

Najpiękniejszy urlop jaki kiedykolwiek spędziłam. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do hotelu, obsługi, itp, wyżywienie lepsze niż gdziekolwiek, nie dało się przejeść. Przepiękna plaża i cała wyspa .... Raj dla dwójki zakochanych w sobie ludzi i nie tylko. Kolory wody niezapomniane, począwszy od pierwszego oddechu ciepłym greckim powietrzem do ostatniego spojrzenia na wyspę z okna samolotu, wszystko było idealne.

6.0/6

Krystian i Ramona, Olsztyn 06.07.2014

Laganas czerwiec 2014

Długo zastanawiałem się z moją dziewczyną, który hotel wybrać. Wybór padł i na Alexander i szczerze mówiąc - bardzo dobry wybór! Widzieliśmy na miejscu kilka innych hoteli, które wyglądały na zdjęciach atrakcyjniej, ale ich położenie było o wiele gorsze. Jak na 3,5 gwiazdki standard był zdecydowanie zadowalający. Pokoje były sprzątane codziennie, ręczniki które prawidłowo zrzuca się na ziemię w celu zgłoszenia chęci wymiany - również były wymieniane! Obsługa hotelu bardzo miła, za każdym razem gdy pytaliśmy o coś w recepcji z uśmiechem na twarzy otrzymywaliśmy rzetelną odpowiedź. Dużym plusem jest obecność dwóch basenów, ponieważ nie ma problemu z dostępnością leżaków. Hotel nie jest na pewno przeznaczony dla ludzi oczekujących spokoju i dla małych dzieci. Myślę, że warto robić rozeznanie przed wyjazdem, a wszędzie jest dokładnie opisane co dzieje się w danych miejscowościach. My wybraliśmy hotel i miejscowość świadomie, więc nie było zaskoczenia...a właściwie było - miłe, bo Hotel naprawdę spisał się rewelacyjnie (podkreślam - jak na taką liczbę gwiazdek i cenę). Wycieczki lokalne warto kupić na miejscu w mieście, ponieważ są... o wiele tańsze..:) Jest całkiem blisko do plaży (ok 10 min pieszo), przystanku autobusowego (3 min.) - warto pojechać nim do miasta Zakynthos, ponieważ tam można zobaczyć "więcej Grecji w Grecji..;)". Bardzo polecamy ten Hotel dla osób, które za niewielką cenę chcą otrzymać dobre warunki bez luksusów. Najważniejsze, że w pobliżu jest wiele pięknych miejsc, które nie pozwalają na długie przebywanie w Hotelu...:)

6.0/6

Kuba, Kraków 17.06.2014

Lanagas

Na temat malkontentów szkoda słów. Właśnie wróciłem z Lanagas Alexsander Hotel - krótko super! rada dla wyjeżdżających samochód na dłuższe wycieczki cena od 25 - 50 euro za 24 godziny. Obsługa bardzo fajna i dyskretna. Królem hotelu jest szef kuchni i szef restauracji. Posiłki można powiedzieć boskie. Barmani bdb. Polecam w całej rozciągłości i z pełną odpowiedzialnością. Baseny trzy z czysta wodą. Pokoje sprzątane były każdego dnia.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem