Opinie klientów o Alykanas Village Resort

5.4 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.7
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.9
Pokój
5.9
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.9
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Artur 01.08.2021

Bardzo dobry

Witam wszystkich polecam Alykanas Village ,hotel to kilka bungalowòw ,pokoje są przestronne klima, telewizor , sprzątanie ,wymiana pościeli i ręczników b. często .Kilka basenów zawsze znajdziesz miejsce a plaża 10 metrów od hotelu . Jedzenie jest smaczne i jest spory wybór dla każdego .Woda i plaża świetna oczywiście z piaskiem .Dla dzieci mały park wodny , świetne warunki do wypoczynku na miejscu bar i sklep bardzo dobry wybór polecam bardzo.

6.0/6

Bogdan, Gdynia 08.07.2022

Udane wakacje z Rainbow.

Hotel w części 4* spełnił nasze oczekiwania. Obsługa na wysokim poziomie. Wyżywienie bardzo dobre. Polecam hotel Alykanas Village Resort.

6.0/6

Daria, Police 11.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Piękne wakacje 😁

Opieka rezydenta na najwyższym poziomie, hotel świetny pod każdym względem. Baseny, spokój, czysto i właściwie z prywatną plażą. Wyjazd uważam za bardzo udany.

6.0/6

Bartosz 15.06.2022

Wakacje w tempie siga siga i rytmie zorby

Trafiliśmy do hotelu Alykanas Village Resort, który jest pięknie położony przy samej plaży. Ma rozbudowaną strefę basenową oraz sporo zieleni, która była zadbana i cieszyła oko. Basen przy samej plaży pozwala się cieszyć widokami morza oraz gór a dodatkowo leżaki są przy nim bezpłatne.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem