Opinie o White Olive Premium Laganas

Kategoria lokalna 4

5.2/6
(1053 opinie)
Atrakcje dla dzieci
3.4
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.2
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
4.8

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    27

    wypoczynkowo, pięknie i przyjemnie - WARTO!

    Bartek, Poznań 12.08.2015

    Zakwaterowani byliśmy od 07.08.2015r (czyli otwarcie Hotelu zaraz po remoncie).

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Sławek i Bożena

    sławomir, gdańsk 10.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024

    Czysto, sprzątane codziennie. Jedzenie urozmaicone i smaczne. Bardzo miła obsługa hotelowa. Blisko do plaży i do sklepów. Wycieczki w których uczestniczyliśmy były pełne wrażeń. Rezydenci kompetentni, mili, sympatyczni, zawsze pomocni i uśmiechnięci. Wielkie podziękowania dla Pani Aleksandry, Pani Małgosi, Pani Gizeli i Pana Mikołaja. Jednym słowem wyjazd bardzo udany i z przyjemnością skorzystamy jeszcze z wycieczki organizowanej przez Rainbow.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Bawicie się na całego! Warto!

    Helfeuer 13.09.2024

    Nasza ekipa 9 osób bawiła się wyśmienicie. Bardzo fajny hotel . Nie za duży ale w tym jego urok. Blisko morze. Mnóstwo knajpek gdzie o dziwo można porozumieć się po polsku. Miejscowość gdzie nie można się nudzić. Mieliśmy również wykupione wycieczki które gorąco polecam. 11 dni to stanowczo za mało! Napewno tam wrócimy! A zapomniała bym o przepysznym jedzonko! Palce lizać!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Sierpień 2018

    Karolina, Wrocław 12.10.2018 | Termin pobytu: sierpień 2018

    Byliśmy w hotelu we 2 w sierpniu 2018. Hotel odnowiony w tym roku, bardzo ładny i zadbany, nowocześnie zrobiony. Pokoje super- ładnie urządzone, przestrzenna łazienka, balkon, klima, duża szafa. Łóżko naprawdę małżeńskie a nie dwa złączone- a co najważniejsze bardzo wygodne. W TV kilka polskich kanałów, jeden grecki z angielskimi napisami gdzie lecą ciekawe filmy wiec wieczorem tez można coś obejrzeć. Pokoje sprzątane codziennie, chyba ze jest się w pokoju w czasie kiedy chodzą sprzątaczki, wtedy nie wchodzą. Basen wąski ale wzdłuż całego hotelu. O lepszą lokalizację ciężko- 50 metrów do plaży. Jedzenie smaczne, niekiedy się powtarzało, ale nie nagminnie. Wiele potraw było robione pod polaków (rosół, spaghetti, gulasz, a nawet schabowe). Jeżeli mówić o minusach, to jedynym moim zdaniem były drinki - były do wyboru 4 drinki (przy czym były to po prostu zmieszane syropy i sok z dystrybutora). W smaku ok, ale jeśli ktoś się spodziewa 100 różnych drinków podanych z owocami czy zagranicznych renomowanych alkoholi, to nie tutaj. Ale chyba w niewielu miejscach można takie dostać w cenie pomimo all inclusive. Nie ma animacji, co nam kompletnie nie przeszkadzało. Hotel godny polecenia, pani w biurze powiedziała ze będziemy z niego zadowoleni i się nie pomyliła :)

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem