Opinie klientów o Le Meridien Abu Dhabi

5.4 /6
104 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.4
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
5.1
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

EWA, Ochotnica Dolna 31.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Wspaniały hotel i ludzie, którzy w nim pracują

Hotel spełnił moje oczekiwania. Czyste i przestronne pokoje. Wspaniałą i bardzo życzliwa obsluga. Cudowne miejscu w centrum stolicy i równocześnie nad samą Zatoką Perską. Pogrzewana woda w basenie. Gorąco polecam. Myślę,że jeszcze raz tutaj wrócę

6.0/6

Henryk, Wyry 02.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

ZEA - hotel Le Meridien

Nasze największe pozytywne zaskoczenie z wszystkich dotychczasowych wyjazdów. Emiraty Arabskie okazały się niewyobrażalnie zadziwiające swoim rozmachem, wszechobecną czystością, poczuciem bezpieczeństwa, rozwiązaniami architektonicznymi, wizjonerskim spojrzeniem. Pokazują co może człowiek-wymyślić i zrealizować. Hotel z życzliwą, przyjazną, profesjonalną obsługą na każdym stanowisku. Przelot w obie strony punktualny. Do tej pory wydawało nam się, że zwiedza się zabytki a nie ogląda futurystyczne wieżowce. Zmieniliśmy zdanie. Warto było pojechać i zobaczyć Abu Dhabi i Dubaj. Polecamy każdemu niezapomniane futurystyczne widoki.

6.0/6

Krzysztof 05.03.2024

Wypoczynek

Hotel to budynek czysty i elegancki ale obsługa rewelacyjna. Mili,uśmiechnięci i pomocni. Kuchnia bardzo dobra zwłaszcz desery ( jestem łasuchem na słodycze więc byłem rozpieszczany) . Polecam bo blisko do różnych sklepów. Spacery w okolicy hotelu bezpieczne i przyjemne dla oka. Jeden minus może dwa mały żołądek i zawalony telefon zdjęciami i filmami.

6.0/6

Ela 20.05.2024

Wypoczynek

Byliśmy w Le Meridien Abu Dhabi w kwietniu 2024 . Hotel godny polecenia, pokoje obszerne, codzienne sprzątane z wymianą ręczników. Woda butelkowana w pokojach zawsze uzupełniana. Jedzenie bardzo dobre, raz w tygodniu w sobotę lanch bardzo urozmaicony, dużo owoców morza. Drinki i kawa super. Obsługa bardzo miła, szczególnie podobała nam się kelnerka w restauracji pochodząca z Goa/Indie - pozdrawiamy serdecznie za wspaniałą obsługę. Położenie hotelu w bardzo dobrym miejscu, miasto w zasięgu ręki, galerie, sklepy. Bardzo bezpiecznie. Plaża czysta z widokiem na wieżowce. Pozdrawiamy Panią Karolinę - rezydentkę, świetna osoba, z dużą wiedzą i zaangażowaniem prowadziła wycieczki fakultatywne po Abu Dhabi i Dubaju.
145626
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem