Park Narodowy Jezior Plitwickich

Park Narodowy Jezior Plitwickich

Mury Miejskie, Dubrownik

Park Narodowy Jezior Plitwickich

Trogir

Trogir

Katedra, Zadar

Zwiedzanie 50+ Bałkany

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.5 /6 ( 1 opinii )
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
● Zagrzeb – stolica ● Chorwacji Split, Trogir, Zadar, Dubrownik – najpiękniejsze miasta Dalmacji ● Mostar i Pocitelj – miasta z czasów Imperium Otomańskiego ● cud natury – Plitwickie jeziora ● Medjugorje – góra objawień ● grillowanie w gaju oliwnym ● Marija Bistrica – największe sanktuarium Maryjne w Chorwacji ● Wieczór integracyjny z muzyką na żywo

Terminy i ceny wycieczki 8

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Wylot do Zagrzebia. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Po przylocie spotkanie z pilotem, transfer do hotelu nad morzem, czas na odpoczynek, kolacja powitalna z lampką wina, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu proponujemy wyjazd do Splitu i Trogiru, jednych z najpiękniejszych miast Dalmacji. W Splicie, największym mieście regionu zwiedzimy stare miasto, którego zabudowa odzwierciedla jego burzliwe dzieje - krzyżują się tu wpływy weneckie, węgierskie i austriackie. Zobaczymy antyczny pałac cesarza Dioklecjana (III/IV w.) - jeden z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych przykładów rzymskiej architektury obronnej w Europie. Wraz z rozwojem miasta dawna rezydencja cesarza wtopiła się w późniejszą zabudowę, tworząc dziś niepowtarzalne połączenie stylów architektonicznych różnych epok. Po zwiedzaniu proponujemy spacer wśród palm słynną promenadą nadmorską – Rivą. Następnie przejedziemy do Trogiru, którego zabudowa jest doskonałym przykładem ciągłości miasta. Układ ulic tej wyspiarskiej osady pochodzi z czasów greckich, a późniejsi władcy upiększyli je wyjątkowymi budynkami publicznymi, mieszkalnymi i twierdzami. Zobaczymy między innymi gotycko-renesansowy ratusz i katedrę św. Wawrzyńca z XIII w. Trogir jako jedno z najlepiej zachowanych miast romańsko-gotyckich w centralnej Europie, został wpisany na listę UNESCO. Przejazd do hotelu w Medjugorje, obiadokolacja i nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** - 7 noclegów (minimum 3 nad morzem) na terenie Chorwacji lub w Bośni i Hercegowinie.
Pokoje: funkcjonalnie wyposażone 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV. Większość pokoi posiada balkon.
Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja i bar, niektóre hotele z basenem.
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (najczęśfciej bufet, rzadziej serwowane, w zależności od hotelu)  
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot do/z Chorwacji, transfer do/z hotelu, 7 rozpoczętych dób hotelowych, opłaty lotniskowe, wyżywienie (śniadania, obiadokolacje, opiekę doświadczonego pilota, opiekę przedstawiciela Rainbow na lotnisku w Polsce, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (wersja standard: NW, KL, bagażu).

Cena podstawowa nie obejmuje: Biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i napiwków dla kierowców i przewodników ok. 125 EUR/os, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu. Dodatkowych napoi do posiłków oraz wydatków osobistych.Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/zwiedzanie-50-balkany/zakwaterowanie-asc
UWAGA!! ZASADY KORZYSTANIA Z PROGRAMU:

2 osoby w tym samym pokoju: minimum jedna z nich musi mieć ukończone 50 lat, wiek osób towarzyszących bez ograniczeń. Ceny dla wszystkich osób z tabeli. Istnieje możliwość zakwaterowania 3 osób w 1 pokoju (na dostawce) na życzenie.
Opłata za infanta (do 2 lat) to 290 zł/tydzień

Dodaj opinię

4.5

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Bośni i Hercegowinie! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon