Opinie o Casa Durres
Kategoria lokalna: 3
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje
Urszula, OSTRÓWEK 23.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeAlbania jest pięknym rozwijającym się krajem Góry ,morze wszystko to w zasięgu wzrok..Całość przysłania ogromną ilość śmieci
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przyjemne wakacje
Agata, Warszawa 13.05.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeBardzo miły pobyt, hotel kameralny, tylko dla osób dorosłych. Dzięki temu pobyt był bardzo przyjemny i spokojny. Leżaków przy basenie starczało prawie zawsze dla wszystkich zainteresowanych. Jedzenie dobre, ale powtarzalne. Plaża w miarę czysta, dużo bezpłatnych hotelowych leżaków, pogoda obłędna :)
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opinia po wypoczynku w Albanii.
Sylwester, U. 31.07.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parzeWyjazd do Albanii uznajemy za udany, czuliśmy się zaopiekowani przez Rezydentów. Hotel Casa Durres polecamy, czyliśmy kameralną atmosferę. Jedzenie bardzo dobre, pokoje czyste.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam!
Kamil, Kielce 12.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeJestem mile zaskoczona jakością hotelu. Hotel kameralny, ma swoj urok. Super obsługa, zawsze miła i uśmiechnięta. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, klimatyzacja, WIFI, sejf. Super basen i miejsce z leżakami. Jedzenie pyszne, dużo warzyw, spory wybór, zawsze coś lokalnego do wyboru. Plaża blisko z leżakami. Polecam wycieczkę w góry Przeklęte - przepiękne widoki!
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
pozytywny
Paweł Piotr 05.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzewczasy pelne przygod.okolica wspaniała mili ludzie polecam biuro Raibow.Nastepny wyjazd też ztym biurem
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Odpoczynek w Durres
Magdalena, Wrocław 22.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel położony w miarę blisko plaży. 5 minut na piechotę. Posiada swoje leżaki i parasole do użytku gości. Hotel czysty. Jedzenie pyszne. Kuchnia albańska. Świeże warzywa i owoce. Mnie najbardziej smakowały grillowane bakłażany. Miła obsługa.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowna wycieczka w rodzinnej atmosferze
Adrian 08.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeJeśli poznać chcesz Albanie to natychmiast wybierz się do Rainbow Oni super hotel w dobrej cenie ci doradza oraz wycieczki fakultatywne zorganizują. Pomoc rezydenta tez ma znaczenie i nigdy na nich narzekać nie można było uśmiech od ucha do ucha,a co najważniejsze że zawsze wysłucha. Hotel casa durres spełnił nasze oczekiwania bo tyle uśmiechu i zadowolenia u nich jest nie miara. Jedzonko było przepyszne a mówią to osoby bardzo wybredne.Obsługa była the best,a drineczki znakomite. Oczywiście musimy wspomnieć o basenie bo przy takim upale rady bez niego byśmy nie dali. Chcemy bardzo podziękować i w przyszłości z obsługa w środową imprezę zatańcować. Bardzo polecamy i na pewno do nich kiedyś zawitamy !!!
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje Super
ALEKSANDRA, WARSZAWA 04.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąJedzenie typowo Albańskie.Hotel,basen iterenhotelowy czysty .Panie codziennie sprzątają.Obsluga przemiła.Duza różnorodność wycieczek,bardzo odpowiedzialni rezydenci. Wakacje w Durrës cała rodzina oceniamy na SUUPER!
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam
Sylwia 11.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąWakacje udane Hotel, basen, obsługa - bardzo dobre Plaża nie daleko hotelu. Morze cieplutkie Jedzenie dobre
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pozytywnie
Rafał, Bolesławiec 29.08.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzePobyt oceniam pozytywnie. Albania to piękny kraj z potencjałem i mam nadzieję, że za jakiś czas uporają się z problemem wszechobecnych śmieci i bezdomnych psów. Hotel kameralny, czysty, schludny. Czysty basen. Gośćmi byli głównie Polacy. Personel pomocny, sympatyczny. Jedzenie smaczne, domowe. Plaża blisko, ale niestety brudna. Dzięki rezydentom Rainbow można czuć się w pełni zaopiekowanym. Zarówno podczas samego pobytu jak i podczas wycieczek fakultatywnych.