Opinie o Fafa One

Kategoria lokalna: 4

5.0/6
(413 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.4
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.0
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
5.1
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Polecam FAFA ONE

    ANNA, Świętochłowice 05.10.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Położenie hotelu na 6. Z jednej strony promenada przy plaży z drugiej ulica na której są sklepy. Jedzenie bardzo smaczne. Nie jem mięsa, a mimo to zawsze znalazłam coś dla siebie. Obsługa super. W barze obsługa bardzo miła, brak kolejek i najważniejsze nie czekają na napiwki. Pokój bardzo ładny z widokiem na morze. Na plaży jak dla mnie trochę ciasno. Codziennie wieczorem muzyka na żywo. Albania bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła ale jeszcze troszkę muszą się nauczyć. Na wycieczkę do Macedonii i na jezioro Koman warto się wybrać. Polecam serdecznie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wakacje w Albani.

    ARKADIUSZ, DABROWA GORNICZA 04.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Wiam zacznę od tego że nasz Hotel Fafa One czy też Fafa Beach był w remoncie o czy zostaliśmy poinfoemowani przez biuro , i że zostaniemy zakfaterowani w Hotelu Fafa Premium, hotel o standardzie wyższym czyli 5 gwiazdek i o tym hoelu mogę coś napisać. Hotel naprwdę bardo fajny dostaliśmy pokój z widokiem na morze, dość dużych rozmiarów sprzątany codziennie i reczniki również codziennie wymieniane. Czyściutko w hotelu i co nie oczywiste w Albani również na plaży która była wygrabiona bez żadmych winorośli jak w innych hotelach. Piękne zachody słońca, basen ze słodką wodą i cieplutkie morze. Leżaków na plaży jest wystarczaǰąco dla wszystkich gości przy basenie są nie raz pozaowane mniejsza ilość. Baseny z dwa i jesen w środku, jest też sauna i grota solna i siłownia. Jest pokój na bagaże i prysznice obok spa w których można się odświeżyć przed wyjazdem do domu ( doba hotelowa kończy się o 11 a zaczyna o 14) Jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie kurczaki i frytki są codziennie oraz owoce morza. all działa od (Bar ) od 10 do 22. mankamentem jest tylko że jest jeden Bar i wieczorami są kolejki, drinków jest dość duży wybór, animacji praktycznie nie ma wieczorami wystawiają kolumny i puszczają muzykę. Szybki transfer z lotniska ok 45 minut jak nie ma korków , 1.5 godzimy lotu piękna pogoda i cudowne morze to sprawiło że mogę polecić wczasy zorganizowane przez firmę Raibow w Wakacje Pl. w Hotelu Fafa Premium.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Rodzinne wakacje w Albanii

    Milena 29.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    W tym roku szukaliśmy wakacji trochę pod naszą trzylatkę. Chodziło nam przede wszystkim o piaszczystą plażę, łagodne zejście do morza, ciepłe morze, hotel przy plaży (z małym dzieckiem ciągle czegoś zapominamy), szybki lot i bliski transfer (choroba lokomocyjna córki) i dobre jedzenie. Wszystko to znaleźliśmy w Albanii w hotelu Fafa one. Bardzo polecamy to miejsce i ten kraj na rodzinny urlop z małymi dziećmi. To był już nasz drugi urlop w Albanii w tym regionie, jednak tym razem wybraliśmy się we troje z trzyletnią córką. Poprzedni pobyt nas bardzo zachęcił do kolejnych wizyty w tym kraju. I tym razem jesteśmy również bardzo zadowoleni. LOT: Bardzo szybki i przyjemny lot. W niecałe dwie godziny wylądowaliśmy w Tiranie. Transfer autokarem do miejscowości Golem mimo korków w popołudniowych godzinach w okolicach lotniska przebiegł również bardzo sprawnie. HOTEL I POKOJE: Hotel Fafa One jest przede wszystkim bardzo zadbany. Pokoje są sprzątane codziennie. W ciągu tygodnia pobytu wymieniono nam pościel na świeżą oraz kilkakrotnie zmieniano ręczniki. Chociaż nie wykupiliśmy dodatkowej opcji to właśnie dostaliśmy pokój z bocznym widokiem na morze, co nas bardzo ucieszyło. Fajnie było rano czy wieczorem wyjść i popatrzeć. Miłym zaskoczeniem było dla nas również już przygotowane łóżeczko dziecięce z porządnym materacykiem. Nie zgłaszaliśmy takiej potrzeby, mając negatywne doświadczenia w tej kwestii z innego wyjazdu. Fafa One należy właściwie do komplexu budynków Fafa, które znajdują się w otoczeniu pięknej, soczystej zieleni. Na terenie hotelu rosną sosny piniowe, palmy, drzewka oliwne oraz inne kwitnące krzewy, co dodaje mu wiele uroku. RESTAURACJA: Mieszkaliśmy w hotelu Fafa One, natomiast restauracja znajdowała się w budynku obok. Wybór jedzenia duży. Oprócz potraw, które były zawsze dostępne, pojawiały się też nowe. Na pewno każdy mógł tam znaleźć coś dla siebie. Restauracja na lunch i kolację serwowała różne rodzaje mięsa, ryby, owoce morza, pizze, frytki, zupy kremy jak również tradycyjne potrawy albańskie. Do tego na deser owoce (brzoskwinie, nektarynki, melony, arbuzy, śliwki, jabłka, winogrona) bądź różne rodzaje ciast. Dostęp do napojów bezalkoholowych mieliśmy właściwie cały czas, co w przypadku dziecka jest bardzo wygodne, że nie trzeba biegać co chwilę po wodę do marketu. do późnych godzin nocnych można było skorzystać z napojów wystawionych na recepcji bądź wody z dystrybutora. PLAŻA: Plaża jest bardzo ładna i czysta. Pod nogami drobny piasek bez kamieni. Łagodne zejście do morza i co ważne płytkie przez dłuższy odcinek od brzegu, akurat w sam raz dla dzieci. Woda cieplusieńka, chociaż rano ciut chłodniejsza niż po południu. Nie ma tego szoku termicznego co nad naszym morzem😊 Na plaży dostępność leżaków o każdej porze dnia, no chyba że ktoś tak jak my chciał mieć koniecznie leżak w pierwszym rzędzie przy morzu to musiał być już wcześnie rano na plaży. I proszę się nie zdziwić, już przed 7 rano są plażowicze😉Na tej samej plaży z leżaków mogli korzystać za opłatą również turyści z poza hotelu Fafa One. BASEN: Do dyspozycji mieliśmy 3 baseny dla dorosłych i dwa płytsze dla dzieci. Znajdują się one na terenie obiektu Fafa. Baseny są tak położone, że częściowo znajdują się w cieniu, co akurat dla nas z małym dzieckiem było na wagę złota. Leżaki na basenie również dostępne. ATRAKCJE I OKOLICA: Codziennie po godzinie 20 hotel organizował muzykę na żywo albo dj. Można było się bawić zarówno przy ludowej muzyce albańskiej jak i przy polskich hitach. W ciągu naszego pobytu hotel zorganizował „piana party” na tarasie przed restauracją, co przyciągnęło wielu chętnych na tańce w pianie. Hotel znajduje się przy ulicy, gdzie jest dużo knajpek, stoisk z zabawkami dmuchanymi, warzywami, marketów oraz apteka. Niedaleko stacjonuje ciuchcia, która robi rundkę z turystami dookoła okolicy. Koszt za 3 osoby to 10 Euro. Z drugiej strony hotelu znajduje się promenada, przy której toczy się nocne życie. INNE: Podczas naszego rodzinnego urlopu potrzebowaliśmy konsultacji lekarskiej dla dziecka. Po połączeniu się z infolinia ubezpieczyciela bardzo sprawnie tą pomoc otrzymaliśmy. W ciągu godziny od zgłoszenia problemu do hotelu przyjechała przemiła pani doktor, która szybko postawiła trafną diagnozę i zaleciła odpowiednie leki, tak że nadal mogliśmy korzystać z urlopu i cieszyć się słońcem.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Adekwatne do ceny

    Wojciech, --- 04.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Pobyt na plus. W hotelu codziennie występ na żywo lub DJ. Rejon przyległy do hotelu typowy dla Albanii, atrakcji mało . Dodatkowo w godz. 16.30-17.30 przekąski (nie było w opisie All c..). Posiłki smaczne jest wybór- do Turcji daleko ale wystarczająco. Polecam wycieczki Czarnogóra (męcząca, ale warto kto nie był), Góry Przeklęte i Kanion Holta. Nie polecam atrakcji wodnych na plaży przy molo - Baran tak przewiózł na bananie że skończyło się połamaniem trzech żeber - ubezpieczenie wykupione w Rainbow na plus (standard) , po zgłoszeniu firmą ogarnęła Taxi w dwie strony, prywatną klinikę, RTG, USG - bezgotówkowo w ramach ubezpieczenia. Od momentu zgłoszenia do powrotu po wizycie 5 godzin. Klinika oddalona 25 km od hotelu - naprawdę jestem pod wrażeniem mimo bólu. Zobaczymy jeszcze jak z odszkodowaniem NNW

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    19

    SERDECZNIE POLECAM !

    Angelika, Błaszki 27.08.2021 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Bardzo polecam ten hotel. Byliśmy na początku sierpnia 2021 roku. Pokoje nowe, czyste. Obsługa hotelu bardzo miła. Jedzenie pyszne ! Bardzo duży wybór, albańskie potrawy, owoce morza, dużo ciast, owoców. Hotel bezpośrednio przy plaży, leżaki zawsze były dostępne dla gości ( wszystko w cenie). Super wieczorki – animacje dla dzieci, dla dorosłych polska muzyka.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Super wypoczynek

    Leanid, Warszawa 04.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 26-35 lat, samemu

    Hotel, plaża, wyżywienie, położenie i okolica, obsługa - wszystko na bardzo wysokim poziomie. Albania jest pieknym krajem nad morzem.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wypoczynek w Albanii

    Ryszard, Katowice 20.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Polecam hotel jest położony bardzo blisko morza wyżywienie dobre każdy coś znajdzie dla siebie pokoje czyste i nic więcej ni potrzeba tylko się relaksować.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Najlepszy hotel w Albanii numero uno Fafa One

    JAKUB, LODZ 07.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Pobyt w hotelu był naprawdę udany. Pokój okazał się bardzo czysty i komfortowy, a obsługa od początku do końca niezwykle uprzejma i pomocna. Śniadania były pyszne, z dużym wyborem świeżych produktów. Zdecydowanie wrócę przy kolejnej wizycie.”

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Polecam z czystym sumieniem

    Iwona, Lubin 08.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Polecam hotel Fa Fa One. Hotel zadbany, czysty, przy plaży. Piękny widok ze stołówki. Pokoje codziennie sprzątane. Personel życzliwy. Świetne wieczorki z muzyką. Brakowało mi animatorów. Na terenie hotelu są trzy czyste baseny. Nie było problemu z leżakami, barem, jedzenie smaczne. Nie ma się do czego przyczepić oprócz tego że w pokojach były czajniki elektryczne ale szklanek nie było. Ogólnie super!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Fafa One Albania

    Angelika, -pobyt sierpień 2023 22.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Ładny hotel, dobre posiłki. Pokoje sprzątane codziennie Miła obsługa, na terenie hotelu 3 baseny Plaża publiczna, troszkę brudna ale da się przeżyć