Opinie o Fafa One

Kategoria lokalna: 4

5.0/6
(413 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.4
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.0
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
5.1
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    15

    Miło spędzony czas

    Arek 03.07.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    W hotelu spędziliśmy niemalże 5 pełnych dni w połowie czerwca. Mogę szczerze powiedzieć, że były to dobrze wydane pieniądze. W pierwszej kolejności muszę pochwalić obsługę, zarówno w hotelu jak i w restauracji. Osoby bardzo miłe i uczynne, bez większych problemów można się porozumieć po angielsku. Jedzenie smaczne i świeże, kilka potraw głównych do wyboru, zarówno dzieci jak i dorośli znajdą coś dla siebie. Nie było problemów z brakiem jedzenia - było donoszone na bieżąco (no może poza lemoniadą). Oczywiście nie jest to jakość drogiej restauracji, ale na codzienne posiłki jak najbardziej wystarczająca. Darmowe drinki w barze all inclusive na poziomie budżetowym, do zaakceptowania. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Można by było poprawić czystość balkonów i otoczenia hotelu - czasami kosze na śmieci w korytarzu były opróżniane zbyt rzadko, a na bocznych schodach było sporo piasku. Podobnie z plażą - zdarzają się śmieci w piasku. Jednak porównując to do ogólnie panującego w Albanii bałaganu to widać, że hotel stara się dbać o porządek. Zarówno na plaży jak i przy basenach nie było problemów ze znalezieniem wolnych leżaków. Hotel umożliwiał korzystanie z oferty nawet po wymeldowaniu - w trakcie oczekiwania na transport, mogliśmy zjeść obiad czy pójść do baru. Ogólne wrażenia są bardzo dobre, polecam.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wakacje w Albanii

    SLAWOMIR, GOWARZEWO Sławiński Sławomir 19.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Mile spędziliśmy wakacje w Albanii Golem woda w morzu ciepła pogoda dopisała promenada w Golem godna polecenia hotele piękne obsługa hotelowa bez zastrzeżeń pokoje codziennie sprzątane

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    opinia o hotelu FAFA ONE

    EWA, DZIERZGOŃ 18.07.2022 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    hotel położony bardzo blisko plaży ,czysty, jedzenie bardzo ,obsługa miła . ogólnie jestem zadowolna i bardzo polecam

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Pobyt małżeństwo

    Katarzyna 10.10.2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel bardzo ładny, materace wygodne, działająca klimatyzacja, personel miły i zawsze pomocny. Jedzenie bardzo nam smakowało. Blisko plaża z leżakami oraz dostępny basen. Jedyne dwa małe minusy to niezbyt dobra kawa w hotelu- na szczęście w pokoju był czajnik i można było samemu zakupić i zrobić sobie kawę oraz niemiły zapach z kanalizacji w łazience. Mimo tych niedogodności polecam🙂

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hotel Fafa One Golem

    Barbara 03.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Hotel czysty, pokój i łazienka duże, często sprzątane. Ręczniki do łazienki i na plażę zmieniane codziennie. Obsługa miła i pomocna. Minus to jedzenie, które było za zimne. Kawa bardzo niedobra. Plaża piaszczysta, łagodne zejście do morza, leżaki dostępne. Okolica od strony morza bardzo ładna - deptak do spacerów super.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Relaksik ok

    Małgorzata, Łódź 23.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel spełnił moje oczekiwania, widok z pokoju na 6 piętrze na morze i zachody słońca przepiękny. Jedzenie dobre, urozmaicone, przepyszne sery żółte, owoce.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    18

    Kompleks Fafa

    Joanna, Łódź 24.06.2019 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Kompleks Fafa składa się z kilku hoteli zlokalizowanych w dwóch dzielnicach Durres, my zostaliśmy zakwaterowani w Grand Blue Fafa w Golem. Pozostałe hotele znajdują się w dzielnicy Mali i Robit oddalonej od hotelu w którym byliśmy jakieś 4 km plażą, niestety nie udało się nam ustalić gdzie znajduje się Fafa One (były inne lecz nie ten) Opinię więc możemy wystawić hotelowi Grand Blue Fafa

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wypoczynek...

    Zbigniew Jan, Opole 12.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    SUPER..... Brak czasu na 100 znaków.... Było extra.. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Udany wypoczynek

    Ewa i Paweł 24.08.2022 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel czysty. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Obługa bardzo miła. Rezydenci kompetentni.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Jestem bardzo zadowolona

    Renata, 31.07.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Mogę z czystym sumieniem polecić hotel Fafa One. Usytuowany przy pięknej promenadzie oraz szerokiej piaszczystej plaży. Leżaki zawsze dostępne zarówno przy basenach jak i na plaży. Jedzenie smaczne.Codziennie owoce morza,arbuzy,melony itd. Jedynie co to kawa naprawdę kiepskiej jakości dlatego też polecam zabrać swoją.😊 Każdego wieczoru muzyka na żywo,można więc potańczyć i miło spędzić wieczór. Minusem jest brak animacji dla dzieci.