Opinie o Sunrise Premium Hotel

5.2/6
(182 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
2.8
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.2
Pokój
5.5
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
3.7
Wyżywienie
5.1
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Nie nastawiać się za bardzo a będzie super !!!

    Adrian Paweł, Lublin 17.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Od czego by tu zacząć... nawiążę zapewne do tytułu opinii. Jestem osobą, która trochę krajów już zwiedziła dlatego nie nastawiałem się na niewiadomo co odnośnie zarówno jak i kraju jak i samego hotelu, chociaż wiedziałem, że baza hotelowa w Albanii jest jedną z najnowszych w Europie i na świecie jakie brałem pod uwagę, zestawiając to też cenowo do jakości. W obiekcie spędziłem tydzień czasu na początku września. Z racji, że do hotelu nie dochodzi szeroka droga dojazdowa, po której można by manewrować dużym autokarem trzeba było przejść krótki odcinek pomiędzy zabudowaniami piaszczystą utwardzoną ścieżką. Po chwili pojawił się nasz hotel, obiekt nowoczesny w stylu glamour, wyłożony płytkami ala marmur, z kryształowym żyrandolami, sam hol bardzo reprezentatywny z miejscami do siedzenia tapicerowanymi w stylu chesterfield i wszechobecnymi pikowaniami. Same zameldowanie ekspresowe od razu dostajemy informację o hotelu w języku polskim na kartce papieru przez co osoby nie znające języka lub przyjeżdżające pierwszy raz na swój wymarzony wyjazd zagraniczny czują się jak w domu :). Przy recepcji, znajduje się bar gdzie młodzi bardzo uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do turystów kelnerzy/barmani podają soki, napoje zarówno gazowane jak i alkoholowe oraz napoje gorące, różne rodzaje kaw. Na wprost recepcji znajduje się jeden z basenów (basen główny) w przestrzenią na leżaki oraz pufami do przesiadywania. Wszędzie bardzo czysto z połyskiem i elegancko jak na standardy lokalne. Pokój dostaliśmy na 6 piętrze, na które to piętra kursują dwie bardzo szybkie windy. Jeśli ktoś ma obawy o pokoje na wyższych piętrach, że będzie musiał długo na nie czekać to ich powinien się wyzbyć ponieważ wcale się tego nie odczuwało. To było jedne z zaskoczeń. Po dotarciu do pokoju zastaliśmy stylowe wnętrza. Na pierwszy plan poszło olbrzymie tapicerowane łóżko z wygodnym materacem wielkości 2x2 metry! Z fajnym wystrojem w postaci obrazu nad zagłówkiem oraz klimatycznym oświetleniem nad szafkami nocnymi. Listwa ledowa podświetlała nawet karnisz dając fajny efekt. Pokój był sporych rozmiarów około 27m2 nie było żadnych problemów z rozłożeniem walizek. W pokoju były dwie duże szafy, duży nowoczesny telewizor (ale bez polskich kanałów- my i tak nie korzystaliśmy bo kto by marnował czas na wyjeździe...). Do dyspozycji gości były kapcie i zestaw kosmetyków plus duża woda gdy czegoś brakowało było to momentalnie uzupełniane. Zarówno sypialnia jak i łazienka bardzo czysta. Nie było czego się przyczepić! Jedyny zarzut może być widok z pokojów. Bo od strony basenu pokoje na wyższych piętrach mają ograniczony ale mają widok na morze (z tego co widziałem pokoje są przeznaczone dla zakwaterowania trzech osób). Pozostałe wychodzą na budowę i drogę ekspresową z górą w tle. Trzeba szukać też pozytywów zza góry wyłaniał się wschód słońca i było dosyć cicho od ulicy bo jednak jest trochę obiektów bezpośrednio przy ekspresówce 🙂. Sama Albania jest bardzo rozwijającym się krajem pod względem turystycznym bardzo dużo się buduję, świadomy Klient nie będzie w tym upatrywał wielkich minusów (bo mało kto stoi godzinami i podziwia widok z pokoju). Sama liczba turystów zaskoczyła samych Albańczyków, których było 5 razy więcej niż mieszkańców tego górzystego kraju. Panie sprzątające sumiennie wykonywały swoją prace nie były w żaden sposób nachalne i nie oczekiwały napiwków jak w innych krajach. Pomimo okolicznych budów, hotel pod względem lokalizacji ma dużo atutów. Jest położony w miejscu gdzie jest spokój zarówno od strony promenady i okolicznych restauracji, sklepików, dużej ilości turystów ale też przy basenie w ogóle nie czuć, że z tyłu hotelu stawia się nowe obiekty. Wyżywienie w hotelu stało na wysokim poziomie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na pewno nie było monotonne, za każdym razem na się zmieniało. Bardzo dużo warzyw, dżemów, serów, owoców, sałatek do własnej kompozycji i gotowych. Nie był to typowy bufet z fast foodami co mi bardzo odpowiadało. Dania stały na bardzo wysokim poziomie jakościowym (większość od lokalnych dostawców bez chemii i konserwantów) i wizualnym pięknie podane i przystrojone. Moje podniebienie skradł jeden z serów feta, był tak pyszny, że jadłem go codziennie przy każdym posiłku 🙂 . Potrawy były bardzo szybko też uzupełnianie jeżeli czegoś brakowało lub było połowę miski ! Poza tym można było spróbować ryb, owoców morza, zup ale też lokalnych przysmaków Albańskich w tym słodkich ale pysznych ciast. Sama restauracja duża, adekwatna do liczby Klientów, klimatyzowana. Hotel znajduje się około 300 metrów od plaży hotelu Premium Beach, z której mogą korzystać Klienci hotelu Sunrise. Z hotelu Premium Beach jest możliwość wypożyczenia ręczników plażowych bez żadnej kaucji czy karty. Sama plaża bardzo duża ponad 150 leżaków, które nie są bardzo ciasno ustawione jak w innych większych hotelach w okolicy co daje poczucie komfortu. Na plaży jest też bar, z którego możemy korzystać - super mrożona kawa polecam :) Plaża oczywiście piaszczysta, wejście łagodne dosyć długo płytko więc bezpiecznie też dla dzieci. Bezpieczeństwa pilnuje ratownik. Jeśli chodzi o animacje hotel jako takich nie prowadzi, wieczorem leci muzyka na żywo natomiast wieczorem sama promenada nadmorska zmienia się nie do poznania, pięknie oświetlone restauracji w stylu boho, lokalne stragany, sklepiki, supermarkety, życie nocne zaczyna się już od godziny 19. Jeżeli chodzi o obsługę rezydentów to podchodzą bardzo sumiennie do swojej pracy, powtarzają niektóre kwestie nawet po dwa razy. Pracownicy Rainbow nie są nastawieni tylko na sprzedaż wycieczek fakultatywnych ale przekazują również bardzo praktyczne informacje o okolicy. Osobiście skorzystaliśmy z wycieczki "Tajlandia Europy" w góry Przeklęte i byliśmy wniebowzięci widokami jakie zastaliśmy po drodze i na miejscu płynąc turkusową rzeką Shala śmiało można nazwać ten zakątek ukrytym naturalnym klejnotem Albanii. Przewodnik wycieczki przekazał przeróżne ciekawostki. Albanie jak najbardziej polecamy dla każdego typu Klienta, dziękujemy za perfekcyjną organizację i polecamy wyjazd z Rainbow ! <3 :)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Albania- Golem, hotel Sunrise.

    Renata, Zgierz 04.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Bardzo udany pobyt, Albania piękna. Plaża w Golem piaszczysta i szeroka, czysta, dobrze utrzymana. Beach bar do dyspozycji gości hotelowych. Hotel Sunrise wart polecenia, nowy, bardzo czysty. Niezwykle miły i uczynny personel, pyszna kuchnia. Trzy posiłki dziennie, bardzo duży wybór dań i deserów. Ogólne wrażenie bardzo dobre, można było wypocząć w doskonałych warunkach. Wycieczka fakultatywna "tryptyk albański" także bardzo udana.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Super wakacje

    Maria, - 25.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Pobyt w hotelu Sunrise Premium uważam za bardzo udany nie ma się do czego przyczepić , jedzenie bardzo dobre, pokoje duże czyste sprzątane codziennie obsługa miła tylko nie rozumieją po polsku , hotel nie jest w pierwszej linii brzegowej ale dla mas to nie był żaden problem przespacerować ye parę metrów, morze cieplutkie piękna plaża z bezpłatnymi leżakami bar na plaży . Gorąco polecam ten hotel 😘

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Ocena hotelu

    IRENA, Września 07.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Hotel świetny , bardzo czysty , obsługa pomocna i mega sprawnie ogarnia wszystko ! Jedzenie pyszne ! Polecam !!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Albania super

    Mariola, -- 01.07.2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Byliśmy w czerwcu 24 roku.Hotel przyjazny swoim gościom,wspaniała obsługa,wszędzie czysto ,jedzonko wyśmienite,.Jesteśmy pewni ,że jeszcze tam wrócimy i polecamy go również naszym znajomym.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Mega pozytyw

    Ewa, Sosnowiec 03.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Jestem b.milo zaskoczona hotel bardzo czysty nie mam się do czego przyczepić byliśmy od 14 .06 ,-23.06 nie było jeszcze całkowitego obłożenia hotel kameralny ,2 baseny duży bar stoliki w wodzie co było na plus i dla dzieci płytki ,czystość jest na pierwszym miejscu pomimo że nie mieliśmy widokków z pokoju to duży i przestronny pokój mam to zrekompensował polecam

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Rewelacja, polecam

    ANNA, Jelenia Góra 26.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel super, jedzenie pyszne (nie do przejedzenia). Bardzo miła obsługa,. Wszyscy mówią po angielsku.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    62

    Polecam hotel Sunrise

    Magda 10.06.2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel oraz obsługa zasługują na polecenie. Hotel czysty i ładny wizualnie, w dosyć nowoczesnym stylu. Jedzenie różnorodne, świeże i smaczne (codziennie były owoce morza, lokalne dania a także standardowy kurczak i frytki). Soki i napoje dobrej jakości jednak mały wybór. Basen czysty, ale nie podgrzewany. Lokalizacja dobra (ale nie przy samej promenadzie co daje ciszę do odpoczynku).

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Spokojny i piękny urlop

    STANISLAW Gorlice 14.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Hotel zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz robi bardzo pozytywne nastawienie i wrażenie. Pomimo wczesnego przyjazdu zostaliśmy obsłużeni dostaliśmy pokój i mogliśmy skorzystać ze stołówki. W pokoju czysto i schludnie oprócz ręczników kosmetyków suszarki i sejfu/ wszystko w cenie/ wygodne łóżko i telewizor. Bardzo dobrze działa Wi-Fi. Plaża z darmowymi leżakami ręcznikami oraz sprawnie działającym barem plażowym wprawdzie z hotelu siostrzanego ale do dyspozycji wszystko bezpłatnie i z uśmiechem i uprzejmością obsługi. Zarówno biuro podróży Rainbow w postaci rezydenta na miejscu bardzo sprawne i szybkie to samo obsługa hotelowa bardzo uprzejma i służąca pomocą w każdej sytuacji /taka była /. Z czystym sumieniem mogę polecić zarówno biuro podróży Rainbow jak i ten hotel. Chętnie tutaj wrócimy do gościnnych łudzi w tym pięknym kraju.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wypoczynek

    Marlena, Łęczna 17.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel bardzo czysty,nowoczesny,Bardzo pomocna obsługa,czysty,ekipy sprzątające pracowały całyczas.Jedzenie różnorodne. Nie jest położony przy samej promenadzie,ale bardzo blisko. Można poprawić dojście do hotelu.Za hotelem dalsze budowy infrastruktury turystycznej.