Mont Blanc, Chamonix

Nicea

Plac Św. Marka, Wenecja

Mont Blanc, Chamonix

Port, Marsylia

Pałac Papieski, Awinion

Annecy

Cannes

Genewa

Alpy i Lazurowe Wybrzeże

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.3 /6 ( 104 opinii )
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Mont Blanc - dach Europy • Annecy i Chamonix - urok Alp • Avignon i Marsylia - droga wzdłuż Rodanu • Nicea i Cannes - luksus i plaże • Monako i Monte Carlo - kasyna i milionerzy • Wenecja - przedsmak Włoch

Terminy i ceny wycieczki 23

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Czechy, Niemcy oraz Szwajcarię. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1400 km od granic Polski).

Dzień 2

Przejazd przez Szwajcarię. Przed południem dotrzemy do Genewy, gdzie udamy się na spacer po najpiękniejszej części miasta. Zobaczymy jezioro Lemańskie, urokliwą starówkę oraz gmach europejskiej siedziby ONZ (z zewnątrz). Następnie przejazd do Francji. Czas wolny na odpoczynek. Nocleg w hotelu (okolice Chambery lub Annecy).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele**/*** - zlokalizowane poza centrami miast (7 rozpoczętych dób hotelowych: w okolicach Annecy/Bonne/Chambery- 2, w okolicach Marsylii/Arles - 1, w okolicach Cannes/Nicei - 3 rozpoczęte doby, w okolicach Werony - 1 rozpoczęta doba). Pokoje: 2 - osobowe (możliwość max. 1 dostawki; w większości hoteli dostawka w formie łóżka piętrowego), wszystkie z łazienkami i wc oraz telefonem i TV-sat.
Do dyspozycji gości
w hotelu z reguły bar
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (klimatyzacja, video, minibar i wc), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań serwowanych w restauracjach hotelowych, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż), program turystyczny j. w. i opiekę polskojęzycznego pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, rejsu w Wenecji, taksy klimatycznej, zestawu słuchawkowego Tour Guide (łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 205 EUR/os dorosła oraz 175 EUR/dziecko do 12 roku życja, płatne pilotowi jako pakiet) oraz innych wydatków osobistych.Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/alpy-i-lazurowe-wybrzeze/zakwaterowanie-ala
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Dodaj opinię

5.3

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Francji! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon