Amsterdam – cudowna lekkość bytu

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
• Amsterdam –wspaniałe dzieła Rembrandta • rejs po kanałach Amsterdamu • Wiatraki z Kinderdijk lub wiosenny raj tulipanowy czyli słynne ogrody kwiatowe Keukenhof •Szlifiernia diamentów • Muzeum Van Gogha • Plac Dam • dzielnica Czerwonych Świateł • Rotterdam – największy port na świecie • Haga – polityczne centrum Holandii

Terminy i ceny wycieczki 13

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady. Wylot na lotnisko w Amsterdamie (Holandia). Po przylocie transfer do hotelu, złożenie bagaży lub zakwaterowanie (w zależności od pory przylotu). Przejazd komunikacją miejską do centrum (bilety komunikacji miejskiej dodatkowo płatne). Spacer po centrum Amsterdamu: Plac Dam, Damrak. Dla chętnych wspólny posiłek w restauracji (dodatkowo płatny). Zakwaterowanie w hotelu i nocleg w Amsterdamie lub okolicy.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd komunikacją miejską do centrum Amsterdamu - znanego jako najbardziej liberalne miasto na świecie. Spacer romantycznymi uliczkami przy kanałach do dzielnicy muzealnej i zwiedzanie Rijksmuseum - Muzeum Narodowego ze wspaniałą kolekcją dzieł mistrzów niderlandzkich m. in. Rembrandta, Vermeera, Halsa (zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym). Następnie wizyta w szlifierni diamentów (możliwość zakupu!) i Muzeum Van Gogha (największa na świecie kolekcja dzieł artysty, zwiedzanie indywidualne). Po południu proponujemy romantyczny rejs po kanałach amsterdamskich, podczas którego popłyniemy trzema największymi i głównymi kanałami Herengracht, Keizersgracht i Prinzengracht, które połączone są między sobą wieloma mniejszymi kanalikami i mostami. Sto sześćdziesiąt kanałów o łącznej długości 75 kilometrów tworzy wyjątkową siatkę połączeń między poszczególnymi ulicami i są ważnym ciągiem komunikacyjnym jak również miejscem, gdzie toczy się zwyczajne życie mieszkańców (domy na wodzie i mieszkalne barki). Dla chętnych wspólna kolacja (dodatkowo płatna na miejscu). Wizyta na Placu Dam z Kościołem Nowym, Pałacem Królewskim oraz Pomnikiem Narodowym. Czas na wieczorny spacer po dzielnicy Czerwonych Świateł - centrum nocnych uciech (ze względu na zakaz oprowadzania grup możliwość spaceru indywidualnego). Powrót do hotelu w Amsterdamie lub okolicy na nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotel *** klasy turystycznej - położony na peryferiach miasta (dojazd komunikacją miejską do miasta).

Pokoje: funkcjonalnie urządzone, 2 - osobowe, wszystkie z wc i łazienkami, telefonem i TV.

Wyżywienie: śniadania kontynentalne.
Do dyspozycji gości: w hotelu zazwyczaj restauracja oraz bar.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, transfer lotnisko – hotel - lotnisko zakwaterowanie w hotelu j.w. (3 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania kontynentalne, program turystyczny jw., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem, usług przewodników lokalnych, zestawu słuchawkowego Tour Guide razem ok. 150 EUR (płatne na miejscu), taksy turystycznej ok.15 EUR (płatna w hotelach na miejscu), przejazdów komunikacją miejską ok. 10 EUR/dzień, posiłków w restauracjach (koszt 1 obiadokolacji ok. 18 EUR – płatne na miejscu).Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon