Opinie klientów o Amsterdam – cudowna lekkość bytu

5.4 /6
32 
opinie
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.7
Transport
5.5
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Paweł, Warszawa 20.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Aż się nie chciało wyjeżdżać

Jeden z najlepszych citybrejków, na których byliśmy. Świetny program, doskonała organizacja, miła i kompetentna przewodniczka. Pomysł, żeby poruszać się po mieście transportem publicznym trafiony w dziesiątkę. A do tego idealna pogoda. Nawet hotel był w porządku;) Kolacja w chińskiej restauracji świetna, ale kolacja nad morzem to pomyłka. Fatalne jedzenie. Zmieńcie miejsce. Dziękujemy i zgłosimy się po więcej.

6.0/6

Anna, --- 01.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Opinia na temat wycieczki Cudowna lekkość bytu

Wycieczka spełniła większość moich oczekiwań. Bardzo interesujący program, sprawna organizacja, doświadczony, niezwykle kompetentny opiekun grupy (przewodnik, pilot), hotel powyżej standardu dla tego typu wyjazdów. To, co mogłoby lepiej funkcjonować, to właściwa ilość czasu dla poszczególnych zwiedzanych obiektów. Czasu na Rijksmuseum było zbyt mało, zaledwie około 30 minut, a pani przewodniczka po muzeum trochę znudzona .

6.0/6

Iwona, --- 06.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Opinia o wycieczce Amsterdam cudowna lekkośćbytu

Bardzo fajna wycieczka, program intensywny ale bez przesady, bez zbytniego pośpiechu i ilości miejsc do odwiedzenia na raz. Amsterdam cudowny. Hotel bardzo spoko blisko lotniska z dobrym śniadaniem. Polecam wszystkim zastanawiającym się. Do poprawy kolacja w restauracji nad morzem - jedzenie mocno średnie.

6.0/6

Agnieszka 17.05.2022

Kto kocha muzea będzie zachwycony

Wybrałam tę wycieczkę z uwagi na „dzień muzeów” - dla fanów Van Gogha to najlepszy program. Tu wiedziałam, ze będzie świetnie / chociaż czas w muzeach płynie dziwnie szybko. Oczywiście jak zawsze zachwycają kanały i charakterystyczna zabudowa. Do tego pomocny i z poczuciem humoru pan Kamil
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem