Opinie o Andaluzja dla Wygodnych, Playadulce
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Andaluzja Aguadulce
Joanna 07.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPobyt bardzo udany, wszystko zorganizowane perfekcyjnie, przemiła Pani rezydent. Bardzo dobra obsługa, urozmaicone jedzenie, jednak mała ilość do wyboru dań na ciepło.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super hotel
Grażyna 11.07.2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąRewelacyjny hotel,miła obsługa czysto w pokoju Jedzienie wyśmienite Polecam bardzo ten hotel........
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniałe wakacje w Hiszpanii
Mateusz, Warszawa 22.07.2021 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPrzebywaliśmy w hotelu Playadulce, było wspaniale. Hotel usytułowany blisko plaży. Pokoje hotelowe czyste, codziennie było sprzątane i wymieniana pościel i czyste ręczniki w łazience. Obsługa hotelowa miła i zawsze pomocna, mimo nieznajomości języka można było się dogadać. Posiłki były do wyboru, smaczne i zawsze świeże. Wycieczki fakultatywne ciekawe, zobaczyliśmy dużo pięknych miejsc. Opieka rezydenta 10/10. Wieczory były okraszone piękną muzyką. Chętnie polecę ten region znajomym i kiedyś na pewno tam wrócimy.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Playadulce
Krystyna, Żywiec 05.10.2017 | Termin pobytu: wrzesień 2017 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąZrobiliśmy z mężem dopłatę do pokoju superior z widokiem na morze - i był to strzał w dziesiątkę. Znajdują się te pokoje w niskiej części hotelu, pokoje wyremontowane z fantastycznym, panoramicznym widokiem na morze.W pokoju znajduje się czajnik, szklanki, kawa, herbata. Łóżka baardzo szerokie, łazienka i ubikacja jakby w pokoju, oddzielone matową, rozsuwaną szybą która.......nie sięga do sufitu. Może to być krępujące.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka “Andaluzja dla wygodnych”
Gabriela, ------ 19.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąTo świetny wybór dla osób, które chcą poznać uroki południowej Hiszpanii w komfortowych warunkach. Program był świetnie zorganizowany, zróżnicowany, ciekawy, a jednocześnie nieprzeładowany. Szczególne podziękowania należą się pilotowi Panu Pawłowi. Jego ogromna wiedza, poczucie humoru i zaangażowanie sprawiły, że każde miejsce nabierało wyjątkowego znaczenia. Dbał o komfort uczestników, chętnie odpowiadał na pytania i tworzył świetną atmosferę w grupie. Dzięki niemu wyjazd był nie tylko edukacyjny, ale i naprawdę bardzo przyjemny. Polecamy z całego serca❤️
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Andaluzja dla wygodnych
Jolanta Ewa, Toruń 18.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWycieczka dla każdego i najważniejsze nocujemy w jednym hotelu,co dla nas było dużym plusem.Przewodnik Paweł sympatyczny ,konkretny świetnie wszystko ogarniał .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Andaluzja dla Wygodnych
Jacek, Kalisz 05.11.2023 | Termin pobytu: październik 2023 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWedług mnie wszystko dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Od momentu przylotu do Almerii opieka ze strony pani Magdy na najwyższym poziomie. W programie mieliśmy cztery wycieczki,piątą dokupiliśmy na miejscu. Jeden dzień przeznaczyliśmy z żoną na plażowanie ( i wystarczyło) . Wycieczki bardzo ciekawe, precyzyjnie zaplanowane,a podczas przejazdu autokarem wiele ciekawych informacji przekazywała nam pani Magda. Ogólnie bardzo zaangażowana, sympatyczna i ogarnięta osoba 😀 Polecam. I jeszcze jedno, my byliśmy w październiku temperatura 25-28° C , idealna do zwiedzania.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rzeczywiście Andaluzja dla wygodnych - super wycieczka (12-19.05.2025)
FRANCISZEK, ŁÓDŹ 07.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, samemuŚwietna wycieczka z biurem Rainbow, chyba najlepsza z moich dotychczasowych z tym biurem podróży, a byłem już na kilku. Przede wszystkim jeden hotel na cały czas objazdu, to bardzo wygodne, w dodatku bardzo dobry hotel, choć niektórzy narzekają, że za bardzo historyzujący (np. płaskorzeźby na drzwiach do pokoi). Hotel przestronny, zadbany, czysty, no i najważniejsze: ze świetną restauracją z bardzo dobrym i urozmaiconym jedzeniem oraz bezpłatnymi napojami do posiłków (co raczej nie jest spotykane na objazdówkach). Napoje wszelkiego rodzaju z automatów: wina, piwa, wody mineralne, słodkie gazowane, kawy, i to wszystko w kilku odmianach. Restauracja duża, nie ma kolejek po napoje, automaty rozstawione w różnych częściach sali. Piękny widok w czasie posiłków z wielkich okien restauracji na palmy, plażę i morze. Hotel niemal przy plaży, wystarczy przejść przez niezbyt ruchliwą drogę i już. Miasteczko Aguadulce koło Almerii, w którym znajduje się hotel robi dobre wrażenie, oprócz bloków mieszkalnych różnej wysokości są także domki i wille z ogródkami, dużo zieleni choć prowincja Almeria pustynnieje. Program wycieczki dobrze ułożony, chociaż ja osobiście dodałbym zwiedzanie z przewodnikiem centrum Almerii (to tylko 14 km od hotelu) kosztem jednego dnia na plażowanie, a warto zobaczyć np. Alcazabę, katedrę, ratusz, port. Almeria koniecznie powinna być w programie wycieczki! Towarzyszył nam dobry pilot pan Paweł, który dbał o wszystkich, był bardzo pomocny, pilnował realizacji programu i dyscypliny wycieczkowiczów. Intensywność programu była raczej dla wygodnych zgodnie z tytułem wycieczki, nawet dla osób 70+ :) Pierwszego dnia objazdu najciekawszym punktem była wizyta w dzielnicy jaskiniowców w Guadix, drugiego: jaskinia Cueva de Nerja i białe miasteczko na wzgórzach Frigiliana. Trzeciego dnia nie skorzystałem z fakultatywnego wyjazdu do Malagi i samodzielnie wybrałem się lokalną komunikacją publiczną do centrum Almerii, to był udany dzień zwiedzania m.in. Alcazaby i katedry, polecam wszystkim, warto! Czwartego dnia największe wrażenie zrobiła Alhambra w Granadzie, piątego: Mojacar - białe miasteczko na wzgórzu oraz syrenie skały i latarnia morska Cabo de Gata. Szóstego dnia skorzystałem z fakultatywnego wyjazdu w góry Sierra Nevada, co prawda spodziewałem się trochę czegoś innego, np. wizyty na jakimś punkcie widokowym z którego można by podziwiać najwyższe szczyty okryte śniegiem! tak! W praktyce skończyło się na podziwianiu widoków z okien autokaru krążącego serpentynami gór Sierra Nevada od punktu do punktu degustacji i zakupów degustowanych towarów, a degustowaliśmy m.in. słynne hiszpańskie szynki ze świnek karmionych kasztanami i żołędziami, czekolady w różnych smakach i z różnymi dodatkami np. czekolada z szynką! no i różne oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. Warto jeszcze wspomnieć o landrynkach w tysiącu smaków w urokliwym białym miasteczku Pampaneira, które jest swego rodzaju stolicą regionu i parku narodowego Alpujarra. Generalnie wycieczka bardzo udana, towarzystwo sympatyczne (pozdrawiam współwycieczkowiczów) i zdyscyplinowane. Polecam wycieczkę i hotel.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel pomimo zauważalnych niedociągnięć warty polecenia
Justyna, Kalisz 08.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel duży, ma dwie części, W standardzie zauważalne są niedociągnięcia, ale pamiętajmy my staliśmy się w remontach perfekcyjni. W drugiej części po remoncie za dodatkową opłatą lepszy standard. Jednak bardzo polecam, bardzo miła obsługa, bardzo czysto, ręczniki i pościel pachnące, czyste i nowe. Widok z balkonu niesamowity, nie trzeba wyjeżdżać, aby zapewnić sobie wrażenia całej Andaluzji: morze, góry i białe domy przyklejone do skały. Z hotelu bliskie wyjście na plażę 30 metrów. Plaża - drobny żwirek i miejscami piasek. Wzdłuż promenady kafejki, gdzie są przystępne ceny. Dużym atutem hotelu jest jedzenie, nie można zapomnieć smaków owoców, owoców morza, szynki hiszpańskiej, oliwek, pieczywa, deserów i oczywiście win i piwa. W hotelu nie było animacji dla dorosłych, tylko raz śpiewała Hiszpanka. Ale ogólnie mogę polecić hotel i życzyć wszystkim takich samych wrażeń.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Andaluzja dla wygodnych
Grażyna Barbara, Warszawa 13.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeBardzo udana wycieczka. Ciekawy program , który został zrealizowany w 100 procentach Przepiękne miejsca do zobaczenia .Dodatkowo wykupione wycieczki fakultatywne do Malagii i w góry Sierra Nevada dopełniły tę wycieczkę. Fajny hotel, bardzo czysty. Przewodnicy z dużą wiedzą. Polecam ten wyjazd.