Opactwo Westminsterskie, Londyn

Kew Gardens, Londyn

Oksford

Stonehenge

Tower Bridge, Londyn

Brighton

Tower of London, Londyn

Londyn

Pawilon, Brighton

Anglia Królewska - samolotem

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Londyn - jedna z najciekawszych metropolii świata • królewskie rezydencje - Hampton Court i Windsor • Oxford - miasto malowniczych wież • rzymskie łaźnie w Bath • tajemnica Stonehenge • Royal Pavillion - letnia rezydencja Jerzego VI • klifowe wybrzeże południowej Anglii

Terminy i ceny wycieczki 8

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przylot do Londynu i transfer do hotelu. Złożenie bagaży w przechowalni. Spotkanie informacyjno-organizacyjne. Następnie przejazd komunikacją miejską do centrum i spacer po tętniącej życiem i kosmopolitycznej stolicy Wielkiej Brytanii: pałac Buckingham, Houses of Parliament i Big Ben, Downing Street, Piccadilly Circus, Leicester Square, Trafalgar Square, Galeria Narodowa. Obiadokolacja (opcjonalnie). Powrót do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Tower of London - wspaniałej, średniowiecznej twierdzy, która wraz ze Skarbcem Królewskim stanowi jeden z najważniejszych zabytków Londynu. W skarbcu znajdują się m.in. największy brylant świata oraz insygnia królewskie. Następnie zobaczymy słynny most zwodzony - Tower Bridge. Rejs statkiem wycieczkowym po Tamizie. Kolejnym punktem programu będzie Opactwo Westminsterskie, jedna z najważniejszych świątyń anglikańskich oraz miejsce koronacji i pochówków królów Anglii. Wizyta w XVII-wiecznej katedrze św. Pawła z drugą co do wielkości kopułą na świecie (117 m wysokości). Wieczór spędzimy w centrum Londynu, w okolicy West End - klimatycznej dzielnicy teatrów, rozrywki i muzyki, będącego jednym z miejsc najbardziej tętniących życiem w stolicy Wielkiej Brytanii. Tego dnia program realizowany jest komunikacją miejską. Obiadokolacja (opcjonalnie). Powrót do hotelu, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele**/*** - wygodnie położone poza zwiedzanymi miastami. Pokoje: funkcjonalnie urządzone 1- i  2 -osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc.
Do dyspozycji gości
restauracja, bar, często lobby z TV.
Wyżywienie
Śniadania kontynentalne.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem na trasie Polska – Londyn – Polska, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko – hotel - lotnisko, przejazdy autokarem lub busem poza Londynem (dzień 3, 4 i 5), zakwaterowanie w hotelu (5 rozpoczętych dób hotelowych), 5 śniadań kontynentalnych, program turystyczny j.w., opiekę pilota i ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiejktów, usług lokalnych przewodników, rejsu po Tamizie, systemu Tour Guide - orientacyjny koszt uczestnictwa w programie: ok. 250 GBP/os (płatne na miejscu) oraz pozostałych, nie ujętych powyżej kosztów. Dodatkowo płatne bilety komunikacji miejskiej na terenie Londynu (wg programu) ok. 10 GBP/dzień/os.
Istnieje możliwość dopłaty do 5 obiadokolacji (od dnia 1 do dnia 5 włącznie) - cena podana w systemie rezerwacyjnym.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Obsług grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Wielkiej Brytanii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon