WAKACJE W Nowej Południowej Walii

11.03.2019 (poniedziałek)
Wylot z Warszawa
Śniadania
objazd
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
21 049 zł
za os. / 19 dni
ostatnie 5 miejsc!
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona

Ciekawi wakacji w Nowej Południowej Walii?

Nowa Południowa Walia:

Państwo:
Australia
Waluta:
AUD
Nowa Południowa Walia to najstarszy stan Australii, położony na południowym wschodzie kontynentu. Długie, przyjemnie ciepłe lata i krótkie zimy oraz monumentalna przyroda otaczająca odwiedzających na każdym kroku sprawiają, że wycieczka objazdowa, której celem jest Nowa Południowa Walia to niezapomniane przeżycie. A co konkretnie zaoferuje Ci, także podczas wyprawy na last minute, Nowa Południowa Walia? Przepiękne wybrzeże z szerokimi piaszczystymi plażami, australijski busz, niesamowite Góry Błękitne oraz Góry Śnieżne – nazywane australijskimi Alpami, a przede wszystkim… kultowe Sydney, które zwiedzić po prostu trzeba. Gotowy do wyprawy? Zaplanuj ją wspólnie z nami!

Zobacz również oferty w innych regionach Nowej Południowej Walii: Południowa Australia, Queensland, Victoria oraz informacje o Nowej Południowej Walii.

Opinie o Nowej Południowej Walii

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego regionu

Pogoda w Nowej Południowej Walii

Klimat Nowej Południowej Walii jest dość zróżnicowany z powodu dużego obszaru, jaki zajmuje ten region Australii. Na wybrzeżu panuje pogoda charakterystyczna dla klimatu umiarkowanego morskiego, a nawet subtropikalnego. Nieco chłodniej jest w głębi Nowej Walii Południowej, a na terenie Wielkich Gór Wododziałowych może występować nawet pokrywa śnieżna.
Najcieplejszymi miesiącami na tym obszarze są styczeń i luty, gdy temperatura sięga średnio od 20°C do 26°C. Najchłodniej jest natomiast w lipcu i sierpniu, kiedy słupek rtęci spada do kilku stopni.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.