WAKACJE W Victorii

Logo R.pl dla braku wyników wyszukiwania
Przykro nam
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty.
Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy
lub wyszukaj ponownie.

Ciekawi wakacji w Victorii?

Victoria:

Państwo:
Australia
Waluta:
AUD
Australijska Victoria to jeden z najbardziej znanych stanów kraju, położony na jego południowym wschodzie. To najbardziej zaludniony obszar kontynentu, wyróżniający się dość łagodnym klimatem. Jeśli chcesz zobaczyć choćby, jak na żywo, w naturalnym środowisku wyglądają pingwiny – Victoria to miejsce, które powinna uwzględnić Twoja wycieczka objazdowa. Wystarczy, że wyjedziesz ze stolicy stanu Melbourne i udasz się na Wyspę Philippa (oddaloną o ok. 1,5 godziny jazdy na południe), a tych niezwykłych ptaków na pewno nie zabraknie. Victoria to również piękny Park Narodowy Wilsons Promontory czy warte odwiedzenia miasta Bendigo i Ballarat, które zdobyły sławę w trakcie XIX-wiecznej gorączki złota. Z nami dotrzesz tu również na last minute.

Zobacz również oferty w innych regionach Victorii: Nowa Południowa Walia, Południowa Australia, Queensland oraz informacje o Victorii.

Opinie o Victorii

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego regionu

Pogoda w Victorii

Pogoda w regionie Victorii jest charakterystyczna dla klimatu umiarkowanego ciepłego. Występują stosunkowo ciepłe lata, gdy temperatura sięga zwykle ok. 20°C oraz dość łagodne zimy, gdy słupek rtęci wskazuje od 3 do 7°C.
Największe opady deszczu odnotowuje się w najchłodniejszych miesiącach – grudniu, styczniu i lutym. Znacznie mniej opadów występuje natomiast w okresie pomiędzy czerwcem a sierpniem, dlatego też to najlepszy czas do zwiedzania tego regionu Australii.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.