Opinie klientów o Champlung Sari

4.8 /6
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
0.0
Pokój
4.5
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
4.0
Sport i rozrywka
3.5
Wyżywienie
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

IZABELA, KIEŹLINY 15.11.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Hotel dla osób, które nie maja problemu z małpami!

Hotel faktycznie położony prawie w lesie małp, bardzo klimatyczny, ale to takie typowe 3 gwiazdki w Azji. Hotel starawy, ale czysty. Codziennie sprzątane pokoje, wymieniane ręczniki. Obsługa bardzo uczynna, śniadania skromne. Wszędzie małpy -trzeba mieć to naprawdę na uwadze!

4.0/6

Patrycja Ilona, Kielce 12.07.2023
Termin pobytu: maj 2022

Wyciaczka z dwoma lokacjami

Planowaliśmy wycieczkę połączona z wlasnym zwiedzianiem, powiem szczerze, że polecam Ubud i ten hotel. W tym czasie było mało osób w hotelu. Warunki byly ok, codzienne sprzątane pokoje, dokładne gadżety do łazienki. Jedyne do czego można się przyczepić to zab czasu w pokojach. Łazienki szczególnie. Nam to nie przeszkadzało ponieważ my tylko tam spaliśmy. Dwa baseny z orzeźwiającą wodą jedyny minus to małpy, których było dużo, trzeba na nie uważać bo bywają agresywne.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem