Opinie klientów o Melia Sol Beach House Benoa

5.8 /6
Atrakcje dla dzieci
5.5
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
5.4
Pokój
5.7
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
5.3
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka Beata, Katowice 02.09.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Świetny hotel w niesamowitym miejscu

Spędziliśmy wraz z mężem cudowne 14 dni naszej podróży poślubnej i uważam, że to był nasz najlepszy możliwy wybór. Już po wylądowaniu w Denpasar od razu przedstawiciele r.pl zaopiekowali się nami i doprowadzili do busika, gdzie zaskoczono nas miłą, pachnącą niespodzianką. Zameldowanie w hotelu bardzo sprawne i przyjemne. Obsługa hotelu jest na najwyższym poziomie, zawsze uśmiechnięci, niesamowicie pomocni, ale zupełnie nie natarczywi. Dzięki ich serdeczności przez cały wyjazd dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o lokalnych tradycjach czy kuchni. Jeśli chodzi o pokój to w mojej ocenie nie można było życzyć sobie niczego więcej - duży, przestronny, czysty z dużą łazienką, fajnymi balkonami oraz uzupełnianą codziennie lodówką. Napoje wszystkie serwowane w oryginalnych butelkach (Cola, Sprite, Fanta, piwo itp.) jedzenie przepyszne - polecam szczególnie lokalne pozycje z menu restauracji głównej. Wszystkie smothie, soki wyciskane/blendpwane z owoców, a nie zagęszczanych soków czy koncentratów. Co wieczór w hotelu odbywają się pokazy prezentujące w szczególności lokalne tradycje lub występy lokalnych artystów. Na plaży miły piasek, zejście do wody przyjemne. Nie zdarzyło się nam uczestniczyć w walce o leżaki, wszystkiego było zawsze pod dostatkiem. Plaża - podobnie jak cała część hotelu - bardzo zadbana, nawet gdy w dwa dni napłynęły z prądem trawki w wodzie, obsługa momentalnie i regularnie je wydobywała i sprzątała. Na miejscu można również wypożyczyć bezpłatnie kajaki i deski sup. Położenie hotelu świetne - okolice resortowe bardzo zadbane, a gdy przejdzie się w tą część bardziej lokalną, można poczuć faktycznie jak wygląda realne życie miejscowych. Obok hotelu jest targ z różnymi różnościami (polecam zawsze mocne targowanie się ;) ) Byliśmy również na dwóch wycieczkach fakultatywnych z rainbow - polecam serdecznie! Pierwsza - W cieniu wulkanu Agung - była z polską panią przewodnik która dysponowała niesamowitą wiedzą w zasadzie na każdy temat dotyczący Indonezji, drugą - Bali poza utartym szlakiem - prowadził Balijczyk, który mówił niesamowicie po polsku - mega ciekawa sprawa, bo można z nim porozmawiać na temat tego, jak faktycznie wygląda zwykłe życie balijczyków. Skorzystaliśmy również z oferty hotelowego spa - masaż niesamowicie odprężający. Polecam z całego serca hotel Melia Sol Beach i rezydentów rainbow. Nasza podróż poślubna była idealna ❤️

6.0/6

Marcin, Warszawa 25.09.2019

Wspaniały hotel

Hotel był rewelacyjny, pięknie wykończony, pokoje przestronne, w wysokim standardzie. Do dyspozycji bufety i restauracje, jedna czynna całą dobę. Obsługa i ludzie życzliwi, pomocni, bardzo uprzejmi. Bardzo fajny basen z barem, do tego ogród i bliskość do plaży sprawiła, że chętnie wrocilbym tam ponownie.

6.0/6

Miroslaw, Kwidzyn 06.02.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Baaaardzo zadowoleni

Hotel umiejscowiony idealnie, zadbany, czysty, obsługa na wysokim poziomie, wyśmienite jedzenie, wieczorne atrakcje bardzo umilały nam czas. Polecamy!!!

6.0/6

Agnieszka Beata, Katowice 02.09.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Cudowny hotel w niesamotiwym miesjcu

Wybraliśmy się z mężem na Bali w ramach podróży poślubnej i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca na spędzenie tego czasu. Transfer (mimo przesiadki w Dubaju) przebiegł bardo sprawnie. Przelot bardzo wygodny (jedzenie smaczne). Już po przylocie na lotnisko i zaraz po odprawie, od razu zaopiekowali się nami przedstawiciele biura, którzy odprowadzili nas do busa i obdarowali miłym, pachnącym podarunkiem. Transfer do hotelu całkiem sprawny. Zameldowanie w hotelu również ekspresowe i bardzo przyjazne - cała obsługa płynnie rozmawia w języku angielskim. Jeśli chodzi o pokoje - w mojej ocenie nie ma absolutnie do czego się doczepić. Bardzo duże, przestronne pomieszczenia (pokój + łazienka + balkon). Pokoje codziennie sprzątane, a dodatkowo (w opcji allin) codziennie uzupełniana była lodówka, z której wyposażenia można było dowolnie korzystać. Jedzenie przepyszne - zarówno to lokalne (dostępne w szczególności w restauracji głównej), jak również to wywodzące się z kuchni europejskiej/wschodniej. Bardzo duża różnorodność jedzenia. Dużo, świeżo, pysznie! Szczególnie tęsknię za śniadaniami, na których można było liczyć m.in. na ciepłe gofry, pancake czy omlety, a także przepyszne soki. W barach dostępne wszelkiego rodzaju napoje - wszystkie butelkowane (np. Cola, Sprite, Fanta, piwo), a soki czy smothie były wykonywane ze świeżych owoców, a nie zagęszczanych soków. Polecam szczególnie bar na plaży przy którym można było oprócz świeżego soku - zamówić również młode kokosy. Plaża piaszczysta, bardzo przyjemna, zadbana. Przez dwa dni prąd naniósł odrobinę trawek, ale obsługa automatycznie i regularnie czyściła plażę, usuwając trawki. Przez cały pobyt (14 dni) nigdy nie zdarzyło nam się uczestniczyć w tzw. "walce o leżaki" - wszystkiego było zawsze pod dostatkiem. Wieczorami codziennie odbywały się różnego rodzaju animacje (w tym takie przedstawiające lokalną kulturę). Polecam również bardzo mocno uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych - my skorzystaliśmy z dwóch wycieczek realizowanych przez Rainbow - jedna W cieniu wulkanu Agung realizowana była przez polską Panią Przewodnik - bardzo sympatyczna i mająca niesamowitą wiedzę na temat całej Indonezji. Druga wycieczka - Bali poza utartym szlakiem - w której przewodnikiem był Balijczyk mówiący niesamowicie po polsku, co było tym bardziej wspaniałe, ponieważ można było z nim porozmawiać o tym, jak faktycznie wygląda codzienne życie balijczyków. Generalnie hotel - w naszej ocenie idealny - bardzo fajnie zlokalizowany, czysty, z bardzo miłą obsługą. Polecam również skorzystanie z oferty hotelowego SPA - my skusiliśmy się rzecz jasna na masaż balijski. Przywieźliśmy z Bali wyłącznie miłe wspomnienia - polecam z całego serca Melia Sol Beach House Benoa i wycieczki fakultatywne realizowane przez Rainbow.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem