Melia Sol Beach House Benoa

5.8/6 (19 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Melia Sol Beach House Benoa
Galeria (10)
Melia Sol Beach House Benoa
Melia Sol Beach House Benoa
Melia Sol Beach House Benoa
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
5.5
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
5.3
Pokój
5.7
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
5.3
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Anna, Kleosin 02.11.2023
Termin pobytu: październik 2023

piękny spokojny hotel

Hotel idealny dla osób pragnących spokoju, czysty, z wybornym jedzeniem, ludzie pracujący w nim są przesympatyczni, a zdjęcia nie oddają jego uroku.

6.0/6

Agnieszka Beata, Katowice 02.09.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Świetny hotel w niesamowitym miejscu

Spędziliśmy wraz z mężem cudowne 14 dni naszej podróży poślubnej i uważam, że to był nasz najlepszy możliwy wybór. Już po wylądowaniu w Denpasar od razu przedstawiciele r.pl zaopiekowali się nami i doprowadzili do busika, gdzie zaskoczono nas miłą, pachnącą niespodzianką. Zameldowanie w hotelu bardzo sprawne i przyjemne. Obsługa hotelu jest na najwyższym poziomie, zawsze uśmiechnięci, niesamowicie pomocni, ale zupełnie nie natarczywi. Dzięki ich serdeczności przez cały wyjazd dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o lokalnych tradycjach czy kuchni. Jeśli chodzi o pokój to w mojej ocenie nie można było życzyć sobie niczego więcej - duży, przestronny, czysty z dużą łazienką, fajnymi balkonami oraz uzupełnianą codziennie lodówką. Napoje wszystkie serwowane w oryginalnych butelkach (Cola, Sprite, Fanta, piwo itp.) jedzenie przepyszne - polecam szczególnie lokalne pozycje z menu restauracji głównej. Wszystkie smothie, soki wyciskane/blendpwane z owoców, a nie zagęszczanych soków czy koncentratów. Co wieczór w hotelu odbywają się pokazy prezentujące w szczególności lokalne tradycje lub występy lokalnych artystów. Na plaży miły piasek, zejście do wody przyjemne. Nie zdarzyło się nam uczestniczyć w walce o leżaki, wszystkiego było zawsze pod dostatkiem. Plaża - podobnie jak cała część hotelu - bardzo zadbana, nawet gdy w dwa dni napłynęły z prądem trawki w wodzie, obsługa momentalnie i regularnie je wydobywała i sprzątała. Na miejscu można również wypożyczyć bezpłatnie kajaki i deski sup. Położenie hotelu świetne - okolice resortowe bardzo zadbane, a gdy przejdzie się w tą część bardziej lokalną, można poczuć faktycznie jak wygląda realne życie miejscowych. Obok hotelu jest targ z różnymi różnościami (polecam zawsze mocne targowanie się ;) ) Byliśmy również na dwóch wycieczkach fakultatywnych z rainbow - polecam serdecznie! Pierwsza - W cieniu wulkanu Agung - była z polską panią przewodnik która dysponowała niesamowitą wiedzą w zasadzie na każdy temat dotyczący Indonezji, drugą - Bali poza utartym szlakiem - prowadził Balijczyk, który mówił niesamowicie po polsku - mega ciekawa sprawa, bo można z nim porozmawiać na temat tego, jak faktycznie wygląda zwykłe życie balijczyków. Skorzystaliśmy również z oferty hotelowego spa - masaż niesamowicie odprężający. Polecam z całego serca hotel Melia Sol Beach i rezydentów rainbow. Nasza podróż poślubna była idealna ❤️
Pokaż więcej opinii (17)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem