Opinie klientów o Bali - Wyspa Bogów

5.2 /6
387 
opinii
Intensywność programu
4.4
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.0
Transport
5.2
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Beata Barbara, --- 07.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Bali cudowne wrażenia

Super pilot , ciekawy program, wszystko świetnie zorganizowane, bardzo fajny hotel na objeździe , nie bardzo męczący program, bez wstawania rano , każdy wyjazd z jednego hotelu , piękne świątynie i miejsca wpisane na listę UNESCO

6.0/6

BEATA, Marki 18.11.2016

Bali - Wyspa Bogów

Wspaniała wycieczka,wzorowa organizacja i super przewodniczka.

6.0/6

Jacek, Wrocław 17.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Bali z Rainbow jest super 😀

wycieczki rzeczowo przeprowadzone,plan fajny.Profesjonalnie i punktualnie.Hotele na dobrym poziomie. Pozdrawiam Panią Asię.

6.0/6

Krzysztof i Iza 14.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Bali Wyspa Bogów

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana i poprowadzona. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Program atrakcyjny, nie męczący, dostosowany do możliwości grupy przekrój wieku od ok 23-80, wszystko na czas, bez stresu. Obejmował najciekawsze miejsca na Bali pozwalający poznać różne oblicza tej wyspy. Bogaty w najważniejsze punkty, świątynie ,ciekawe przyrodniczo miejsca, niezapomniane widoki. Wycieczka dla tych, którzy zarówno chcą poznać lokalną kulturę, zwyczaje, pracę ludzi ale i zobaczyć niezwykłe miejsca jak i złapać chwilę oddechu od codziennego pędu. Pilotka Kasia rzetelna i profesjonalna z ogromną wiedzą i doskonałymi umiejętnościami do jej przekazania. Było ciekawie, pomysłowo i na luzie, było wesoło i poważnie, były rzetelne informacje o sytuacji politycznej, historii i zwyczajach, ale wszystko z umiarem i bez przesady. Czuliśmy się swobodnie i bezpiecznie, bardzo dbała o uczestników grupy. Dodam, że jestem osobą z ograniczeniami ruchowymi i wraz z jeszcze jednym uczestnikiem wycieczki mieliśmy zapewniony transport na dłuższych czy trudniejszych odcinkach drogi, które reszta grupy pokonywała pieszo. Bardzo dziękuję za taką możliwość. Pani Kasia to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Hotel na objeździe przyzwoity, czysty, pokoje duże. Do poprawy śniadania, kuchnia nie przygotowana na większy i niespodziewany ruch w restauracji, reszta bez zarzutu. Minusem ciasny autokar, kierowca zasługuje na słowa uznania i pochwałę.
145697
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem