Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka super. Hotele czyste i przyjemne, jedzenie ok. Przejazdy nie były męczące, dużo czasu wolnego na pozwiedzanie we własnym zakresie. Przewodnicy lokalni super. Chciałam również wspomnieć o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu pilotki, pani Oli. Bardzo dużo mówiła od siebie, puszczała w autokarze lokalna muzykę oraz filmy, co pozwoliło wczuć się nie niepowtarzalny bałkański klimat. bardzo polecam, dużo można zobaczyć i poznać kawał historii każdego z krajów.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacyjna wycieczka,pełna niesamowitych wrażeń. Bałkany to różnorodność, która zachwyca swoim urokiem. Przepiękne krajobrazy, ludzie nastawieni przyjaźnie, przepyszne jedzenie. Można tak pisać i pisać. Myślę, że tak naprawdę trzeba to zobaczyć i poczuć. Posmakować rakii na targu, wypić lemoniadę w Mostarze, wyciszyć się w Medjugorie, odpocząć w gaju oliwnym i oczywiście koniecznie wypić kawę, która na Bałkanach jest czarna jak diabeł i gorąca jak piekło. Bałkany zachwyciły nas i na pewno jeszcze tam wrócimy.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wycieczka !!! Można zobaczyć wiele pięknych miejsc a także wypocząć w dni wolne. Pani Bożenka -pilotka z taką pasją opowiadała o Bałkanach że chciało się słuchać bez przerwy. Polecam każdemu kto nie był.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super!!! Polecam!!!