Bałkańskie Skarby

5.3/6 (419 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Bałkańskie Skarby
Galeria (15)
Bałkańskie Skarby
Bałkańskie Skarby
Bałkańskie Skarby
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Bałkańskie Skarby

5.3 / 6(419 opinii)
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
4.9
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Katarzyna, Starachowice 26.07.2014

Bałkańska przygoda

Polecam każdemu tę wycieczkę. Widoki fantastyczne, perły architektury zwiedzanych miast rzucają na kolana. Drogę umilała nam w autokarze lokalna muzyka. Brawa dla pilota, pana Leszka, dzięki niemu jazda autokarem nie była nudna, bo w ciekawy sposób zapoznawał nas z kulturą i historią danego regionu oraz uznanie dla panów kierowców. Zdecydowanie chcę wrócić na Bałkany.

6.0/6

Zdzisław, Przemyśl 06.08.2015

polecam Bałkńskie skarby super

Przewodnicy miejscowi z Sarajewa , Mostaru, Dubrownik, Kotoru super potrafili przekazać z łatwością wiedzę historyczną oraz swoje odczucia jako mieszkańca tych terenów podczas wojny. Miasta perełki a tyle przeszły.Pan z Belgradu niewątpliwie fachowiec w swojej dziedzinie chcący przekazać jak najwięcej lecz jak by z poprzedniej epoki.Perełką w tym wszystkim jednak była wycieczka Perły Czarnogóry przewodniczka naprawdę dała swoje serce , buzia się nie zamykała naprawdę super.Nasz pilot Maciek to osoba na właściwym miejscu, tacy powinni bć Piloci wycieczk wiedza umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowanie dobrych decyzji. .Hotele były super jak na taką wycieczkę dwa trzy gwiazdkowe i dwa nawet cztero gwiazdkowe Co do kierowców to naprawdę mistrzowie kierownicy ,nie było sytuacji jakiego kolwiek zagroźenia na drodze. Zdzisław
Pokaż więcej opinii (417)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem