Opinie klientów o Hanioti Grand Hotel Annex (Hermes)

4.5 /6
Atrakcje dla dzieci
3.2
Obsługa hotelowa
4.4
Plaża
5.3
Pokój
3.5
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
3.7
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Zwolska Agnieszka 26.07.2015

SUPER WAKACJE

Hotel godny polecenia. Pokoje małe jak dla 3 osób ale zupełnie niema to znaczenia ponieważ przychodzi się do pokoju tylko na nocleg.Hotel położony w centrum blisko sklepów i kawiarni. Wyżywienie w Grand Hotelu bardzo dobre i różnorodne.Obsługa bardzo miła i uprzejma. Drink bar położony blisko plaży więc można cały dzień korzystać z napojów chłodzących.Koniecznie należy zabrać buty do wody - plaża żwirowa.Polecam wypożyczenie samochodu z wypożyczalni Haniotis Car na ryneczku.Samochody nowe w dobrym stanie technicznym. Polecam zwiedzanie półwyspu Sithonia. Z miejscowości Ormos Panagias można wykupić rejs statkiem na półwysep Athos (15 eur osoba dorosła dzieci bez opłaty)

6.0/6

Roma 12.09.2015

Grekolandia

Super wczasy. Plaża na miejscu, jedzenia opór i wiele atrakcji. Wycieczki do Salonik na i na Meteory niezapomniane. Za takie pieniądze - polecam.

6.0/6

Patrycja, Grudziądz 17.08.2015

opinia hotelu Hanioti Grand Hotel Annex

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu Hanioti Grand Hotel Annex. Hotel bardzo zadbany, miła obsługa, bardzo dobre jedzenie. Świetne położenie w samym centrum. Dużo możliwości rozrywki, z racji że jesteśmy sportowcami to znaleźliśmy nawet siłownię :) Polecamy każdemu to miejsce!!

6.0/6

Anna, Chrzzan 10.02.2015

polecam

Pobyt w hotelu wspominamy bardzo miło,pomimo iż upal i oparzenia słoneczne dawały sie wyznaki były to wspaniałe wakacje!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem