Kategoria lokalna 3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Całe dnie podróżowaliśmy , więc urokami hotelu cieszyłem się ostatniego dnia :) Mimo to byłem niesamowicie zadowolony z czystości , miłej i profesjonalnej obsługi i dobrego jedzenia :)
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
PRAWIE SAME PLUSY, BYŁO SUPER TYLKO ZIMNA WODA W BASENIE
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niewielki hotel w małym, urokliwym miasteczku. Bardzo czysty, pościel i ręczniki zmieniane 5 razy w tygodniu. Duży wybór potraw, jedzenie pyszne. Personel w hotelu serdeczny i pomocny. Wi fi bezpłatne na terenie całego hotelu.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wróciłam bardzo zadowolona zarówno z hotelu jak i miejscowości. Wyjątkowo dobre jedzenie w hotelu, bardzo duży wybór podczas każdego posiłku. Jeden basen podgrzewany zimą. Plaża znajduje się w zatoce, więc nawet w marcu woda w oceanie ciepła do pływania. Polecam spacer ok 5 km do Muzeum Soli ew. można dojechać autobusem.