Opinie o Chatur Playa Real Resort

4.9/6 (614 opinie)

Kategoria lokalna 4

4.9/6
614 opinie
Atrakcje dla dzieci
4.6
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
5.0
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
  • 4.5/6

    udane wakacje

    Przyjazny hotel z bardzo fajną obsługą.

    Monika, WARSZAWA - 04.08.2017  | Termin pobytu: czerwiec 2017

    1/1 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    Hotel czysty i przyzwoity

    Hotel czysty, codziennie sprzątane i codziennie zmieniane ręczniki, czysty basen, stołówka - jedzenie takue że każdy mógł wybrać coś dla siebie, ryby i mięso codziennie do każdego posiłku, warzywa w różnej postaci, pyszne ciasta i desery. Mogliby trochę dopracować mięsa bo były twardawe- tak jes w większości hoteli niestety. I szkoda źe dyskoteki tylko do 23 i źle zorganizowane- kręciły się dzieci 2-3 letnie, wraz z pijącymi rodzicami. Praktycznie zabawa dla dzieci, muzyka bardziej pod jeden kraj spośród gości.

    Jolanta, Białogard - 05.06.2023  | Termin pobytu: maj 2023

    1/2 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    ok

    Obsługa hotelu ok. Bardzo mili kelnerzy. Jedzenie różnorodne i smaczne aczkolwiek niestety w jeden dzień razem z córką wymiotowalysmy. Na minidisco dwie dziewczynki też wymiotowały więc nie był to odosobniony przypadek. Do picia kawa i herbata z automatu i tylko podczas śniadania. Później automat z lodowatą woda/cola/sokami. Niestety brak zwyklej wody w temperaturze pokojowej byl dla nas nieco problematyczny bo podtozowalismy z dwójką dzieci (jedno poniżej roku, drugie 3 latka). Bardzo miła animatorka Nadia z rainbow, zaangażowana w swoją pracę z bardzo dobrym kontaktem z dziecmi. Do plaży daleko ale my akurat codziennie jezdzilismy samochodem po wyspie. Pokoje czyste jak na Hiszpanie. Windy w hotelu to porażka, można czekać w nieskończoność. Gdyby nie wózek z dzieckiem to byśmy chodzili schodami. Byliśmy w połowie czerwca więc jeszcze przed największym sezonem. Leżaki przy hotelu były cały dzień dostępne, na stołówce nie było tłoku. Szkoda ze basen tylko 10-17.

    Katarzyna, Wrocław - 23.06.2024  | Termin pobytu: czerwiec 2024

    2/2 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    Spoko ale bez rewelacji

    Bez szału, pokoje niezbyt nowoczesne ale wygodne, dobra komunikacja i fachowa obsługa .Wyżywienie na dobrym poziomie ale sporo biegających robaków.

    JERZY, ZAŹDZIERZ - 02.10.2023  | Termin pobytu: wrzesień 2023

    4/4 uznało opinię za pomocną

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem