Opinie o Bliżej Bogów

5.1/6
(482 opinie)
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.3
Transport
5.4
Wyżywienie
4.2
Zakwaterowanie
4.1

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    0.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    27

    Wycieczka fajna, ale...

    Marta, Grudziądz 07.08.2022

    Wycieczkę wykupiłyśmy już w listopadzie. Niestety firma Rainbow postanowiła uprzykrzyć nasz wyjazd jak tylko można było. W umowie, zawartej z firma miałyśmy wylot z Gdańska na Zakynthos, a po wypoczynku powrót do Gdańska. W czerwcu pani Aleksandra zadecydowała sobie, że nie wylecimy z Gdańska tylko z Warszawy. Powrót do Gdańska został bez zmian. Wykluczało to przyjazd do Warszawy samochodem i pozostawienie go na parkingu, ale klienci dla pani nie są ludźmi tylko pionkami i puzzle musza się ułożyć. Próbowałyśmy wyjaśnić sprawę w Obsłudze Klienta i na Help Desk, ale usłyszałyśmy "Jak nam się nie podoba to możemy nie jechać". No cóż- jeżeli centrala w Łodzi pragnie tak tracić klientów to im się udaje. Tydzień przed odlotem dostałyśmy lakoniczna wiadomość, że jeden z zakupionych przez nas fakultetów w czasie wypoczynku- wycieczka na Itakę zastała odwołana i przepiszą nas na wycieczkę na Kefalonię. Zadzwoniłam ponownie do Obsługi Klienta. Tym razem rozmawiałam z panem Rafałem, który radośnie poinformował mnie, ze firma Rainbow nie zwróci mi różnicy w cenie tego fakultetu ( wycieczka na Itakę była droższa niż na Kefalonię). Obiecał, że program objazdu zostanie w CAŁOŚCI zrealizowany- i cóż- kłamał. Przepisy w Grecji wykluczają spotkania typu 'wieczór grecki", więc ten punkt programu nie został zrealizowany. Po co więc te kłamstwa? Sama wycieczka była w porządku. Słabym punktem była lokalna przewodniczka w Atenach- pani Ela. Popełniała wiele błędów, mówiła tylko o tym co JĄ interesuje, a przy tym nie bardzo umiała posługiwać się mikrofonem i słuchawkami.

    0.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    14

    Fatalna organizacja

    KRYSTYNA, WROCLAW 25.05.2022

    Z wycieczek w ktorych bralam udzial ta byla najgorsza. Na moja opinie wplynal przede wszystkim fakt iz program obiecuje popoludniowy wylot, nocleg w Grecji i objazd od dnia nastepnego od rana. Po wplaceniu na wycieczke przychodzi powiadomienie, ze wylot jest nad ranem 2:30 w nocy nastepnego dnia. Okazuje sie, ze zawsze tak jest mimo to agent by sprzedac wycieczke ukrywa te wiadomosc az do wplaty. Po przyjezdzie do hotelu o 6 rano czekalismy na walizkach do 15 gdyz dopiero wtedy hotel ma nam obowiazek dac pokoje. W miedzyczasie przyjechaly dwie grupy i otrzymaly pokoje a my odstawieni na bocznice, sfrustrowani, zmeczeni i glodni czekalismy. Moj pokoj byl 300 m od budynku hotelowego, w piwnicy. Nie bylo swiatla, nie bylo cieplej wody. Ostatni dzien, przyjechalismy do hotelu o 11 w nocy by wstac o trzeciej nad ranem. O 4 transport na lotnisko. Agentka zadzwonila do mnie po przyjezdzie. Z rozmowy wynikalo jasno iz wiedziala jak bedzie ale nie powiedziala. Stwierdzila jedynie, ze nastepnym razem powinnam u niej kupic wycieczke stacjonarna.

    0.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    23

    Wycieczka, która stała się koszmarem

    Stanisław, Zwoleń 14.06.2022

    Postanowiliśmy z żoną wybrać się na tą wycieczkę w ramach podróży poślubnej, a jak się okazało był to koszmar. Oczekiwanie na zakwaterowanie w hotelu po przylocie było kuriozalne i oczekiwaliśmy ponad 5h. Oprócz tego pilot wycieczki bardzo często ignorował pytania zadawane przez uczestników wycieczki i była zerowa integracja. Najbardziej irytujące było poganianie na degustacji win i kilka kieliszków w zasadzie trzeba było spróbować w 10-15 min, a zaznaczę, że wycieczka była dodatkowo płatna. Największą porażką było jednak jedzenie, które było wręcz niejadalne. Śniadania bardzo ubogie, a na obiadokolacje 2 razy dostaliśmy ryż z kurczakiem... Ostatniego dnia dostaliśmy tak okropne jedzenie, że zjadły je koty - przynajmniej one się najadły. Oczywiście pomimo złożonej reklamacji biuro jedynie łaskawie napisało list, w którym nas poinformowali, że " wszystko było zgodne z warunkami umowy". My dziękujemy za takie " warunki umowy" i zdecydowanie NIE POLECAMY!

    0.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    21

    Uwaga emeryci,osoby starsze lub po operacjach ,nie mogace dżwigać 1x20 lub 2x20kg

    Bożena 22.09.2021

    Bardzo zawiodłam się organizacją wycieczki;2xzmuszono nas do wnoszenia i znoszenia walizek na i z. 2,3 pietro(brak wind).Mąz jest po operacji i czuł sie po tym żle.W recepcji 1,2 osoby personelu na 90 osobowa wycieczkę.Mogło sie to skończyć naprawdę poważymi konsekwencjami i reoperacją w szpitalu,czyżby Rainbow był zainteresowany takimi skutkami?Wycieczka powinna być przyjemnością ,a nie powodować takie skutki zdrowotne!Był to świadomy wybór hoteli przez biuro podróży,o czym nie wspomniano przy wyborze wycieczki.Bardzo lubimy objazdówki,jezdzimy od wielu lat,nigdy z czymś takim nie spotkałam się.Bożena 10.09-17.09.2021

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem