Bliżej ludzi, w zgodzie z naturą

5.1/6 (54 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Bliżej ludzi, w zgodzie z naturą
Galeria (27)
Bliżej ludzi, w zgodzie z naturą
Bliżej ludzi, w zgodzie z naturą
Bliżej ludzi, w zgodzie z naturą
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
4.6
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.0
Transport
5.0
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Marcin, Koziegłowy k. Poznania 19.02.2020

kawał Czarnego Lądu

Wycieczka dla tych, którzy chcą poczuć, dotknąć, posmakować czarnej Afryki; choć przez chwilę wtopić się w nią i oderwać od europejskiego stylu życia. Trasa wycieczki przebiega przez rejony z dala od masowej turystyki, dzięki temu można zobaczyć codzienne życie w miastach i wioskach wschodniego Senegalu. Świat jakże inny od naszego. To kawałek nieskomercjalizowanego prawdziwego Czarnego Lądu. Oczywiście nie należy się spodziewać luksusowych hoteli, pamiętajmy, że lecimy do Afryki. Polecam tą wycieczkę każdemu miłośnikowi Afryki.

6.0/6

Junior 04.03.2018
Termin pobytu: listopad 2018

Chcesz oderwać się od poukładanego życia i zaplanowanego z dokładnością do godziny rozkładu dnia – musisz wybrać się do Senegalu! Tu czas płynie po swojemu, rytmem, który zaakceptujesz, albo będziesz próbował mało skutecznie go naginać – nie ma problema, jesteś na wakacjach! Wyłącz logikę i delektuj się tym, co do zaoferowania ma ten cudny i barwny kawałek Afryki. Daj się ponieść zaskoczeniu! Nie spodziewaj się, że to, czego szukasz akurat tu odnajdziesz, ale przy okazji możesz odkryć coś równie pięknego – nie ma problema! Kontakt z przyrodą – proszę bardzo, jest dzika i nieprzewidywalna, choć czasem może się wydawać monotonna zza okien busa. Kontakt z człowiekiem – ależ oczywiście, uśmiech i uniwersalny język gestów przekroczy każdą barierę i jeśli zechcesz, poznasz inną kulturę i fascynujący świat. Pamiętaj, to, co uważasz w Europie za standard, tu zwykle jest luksusem! Jeśli zatem odkryjesz w sobie pionierskie geny, dodasz szczyptę szaleństwa i gotowość zniesienia niedogodności – ta wyprawa pozwoli Ci cieszyć się nieskrępowaną radością podziwiania – nie ma problema!
Pokaż więcej opinii (52)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem